reklama

První 128GB smartphone od Meizu jde do prodeje

První 128GB smartphone od Meizu jde do prodeje
2013-11-19T10:00:57+02:00
• 19. 11. 2013

Výrobci chtějí co nejvyšší specifikace, aby se nějak odlišili od konkurence. Většinou se předhánějí v hustotě pixelů nebo počtu jader v procesoru. Pokud jste se ale zajímali o smartphone s velkým interním úložištěm, našli jste nejvýše 64 GB.

l-1-650x433

V září ale došlo k představení čínské novinky Meizu Mx3, u které výrobce sliboval 128GB úložiště. Právě v tomto týdnu se tento model dostává do oficiálního prodeje, díky čemuž si uzme prvenství ve světě smartphonů. U tohoto mobilu nenajdete slot na microSD kartu, abyste mohli ještě zvýšit velikost úložiště. Pokud připočteme i pozdější aktualizaci systému, která umožní využívat všech 8 jader na procesoru, můžeme skoro mluvit o nejvybavenějším Androidu na světě.

Bohužel je zde jeden menší háček. Konkrétní model je dostupný jen v Číně pro sítě TD-SCDMA. Zatím nevíme, jestli se objeví mezinárodní verze. Pokud vás zajímá cena, zastavila se na cca 660 dolarech. Alternativou k tomuto modelu může být 64GB varianta Samsungu Galaxy S 4 s rozšířením o 64GB microSD kartu.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim