reklama

Představí LG G Flex 2? spekulace

Představí LG G Flex 2? [spekulace]
2013-11-26T12:30:59+02:00
• 26. 11. 2013

V poslední době se výrobci mobilních telefonů předhání v nových technologiích. A proto se na trh konečně dostávají i zařízení s flexibilními displeji. Mezi taková zařízení patří například LG G Flex nebo Samsung Galaxy Round. Podle několika zdrojů to vypadá, že se můžeme těšit na další přírůstek s ohebným displejem již velmi brzy.

LG údajně chystá nový G Flex 2. Jedná se teprve o první náznaky, se kterými přišla média v Koreji. Zařízení by mělo být představeno někdy v druhé polovině roku 2014. Spekuluje se o tom, že by LG mělo posunout ohebnost displejů ještě dále, než jak tomu bylo prozatím. Zařízení by mělo být vyrobeno z tvrdé pryže, díky čemuž by bylo možné jej ohnout až do 90°.

LG-logo

Korejská média prozatím blíže nespecifikovala, zda budou ohebné i další komponenty mobilního telefonu. Veškeré tyto informace jsou tedy prozatím jen na úrovni dohadů a spekulací. Pravdou je, že LG G Flex je nové zařízení, které se dá sehnat poměrně obtížně. LG se nicméně snaží vyrovnat Samsungu, a tomu by vydání LG G Flex 2 mohlo pomoci. Jedno je však jisté: zákazníci se mají v příštím roce na co těšit.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim