reklama

Huawei Ascend Mate 2: bližší specifikace na dohledu

Huawei Ascend Mate 2: bližší specifikace na dohledu
2013-11-26T14:20:00+00:00
• 26. 11. 2013

Rodinu Ascend plánuje čínská společnost Huawei rozšířit o jeden nový přírůstek, kterým chce navázat na předchozí úspěšný model Mate, jehož rozměry ho zařadily do skupiny phabletů. První zpráva, kromě možné úhlopříčky displeje, nepřinesla žádné podstatné novinky týkající se hardwarové výbavy tohoto zařízení. Nicméně dokončovací práce nám dovolují hlouběji nahlédnout do jeho útrob.

Huawei-Ascend-Mate-2-VS

Vyplnění přední strany displeje s 2K rozlišením vyvrací nové informace, které ačkoliv počítají s 6,1palcovým displejem, ukazují, že jeho rozlišení bude pouze ve Full HD. O výkonnostní stránku se má postarat čtyřjádrový procesor HiSilicon Kirin 910 dodávající frekvenci 1,6 GHz a grafický čip Mali-450. Operační paměť RAM hodlá výrobce ponechat na 2GB velikosti, což na dnešní dobu v mobilních technologiích zcela dostačuje.

Vnitřní 16GB paměť budete moci rozšířit, a to díky slotu na paměťové microSD karty. Nakonec pořádná dávka hardwarových prvků u připravovaného Ascend Mate 2 by si určitě zasloužila dostatečně velkou baterií, i když tomu tak asi nebude, neboť se proslýchá, že zůstane 4050mAh kapacita.

Huawei-Ascend-Mate-2-02

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit