reklama

Připravuje se Alcatel Idol X+ (8 jader a Full HD)

Připravuje se Alcatel Idol X+ (8 jader a Full HD)
2013-11-26T11:40:07+01:00
• 26. 11. 2013

Vylepšenou verzi nejvyššího modelu v nejbližší době nahradí novinka s názvem Idol X+, na jehož vývoji se podílel Alcatel společně se společností TCL. Již delší dobu se hovoří o novém nástupci, ale nedostatkem informací většina médii tuto skutečnost přehlížela, a to až doposud, jelikož kromě názvu jsou odhaleny první přesnější informace týkající se hardwarové výbavy doplněné o pár snímků.

Alcatel Idol X+ - přední část

Alcatel Idol X+ uvnitř vyplní osmijádrový procesor od Mediateku, který postupně zavádí většina výrobců. Úhlopříčka displeje není prozatím oficiálně známa, nicméně můžeme očekávat, že parametry nebudou horší, než byly u předchůdce, tudíž lze přinejmenším očekávat 5palcový displej s Full HD rozlišením (1920 x 1080 pixelů).

Také by mělo být zachováno rozlišení fotoaparátu, které u modelu Idol X je 13 megapixelů. Navíc čínské TCL potvrdilo uzavření partnerství s internetovým obchodem JD.com, v němž budou k dispozici první zařízení pro mobilní trh v Číně. Závěrem co se týče data uvedení či konečné ceny, nezbývá než ještě pár týdnů vyčkat.

Alcatel Idol X+ - přední část

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim