Připravuje se Alcatel Idol X+ (8 jader a Full HD)

Připravuje se Alcatel Idol X+ (8 jader a Full HD)
2013-11-26T11:40:07+02:00
• 26. 11. 2013

Vylepšenou verzi nejvyššího modelu v nejbližší době nahradí novinka s názvem Idol X+, na jehož vývoji se podílel Alcatel společně se společností TCL. Již delší dobu se hovoří o novém nástupci, ale nedostatkem informací většina médii tuto skutečnost přehlížela, a to až doposud, jelikož kromě názvu jsou odhaleny první přesnější informace týkající se hardwarové výbavy doplněné o pár snímků.

Alcatel Idol X+ - přední část

Alcatel Idol X+ uvnitř vyplní osmijádrový procesor od Mediateku, který postupně zavádí většina výrobců. Úhlopříčka displeje není prozatím oficiálně známa, nicméně můžeme očekávat, že parametry nebudou horší, než byly u předchůdce, tudíž lze přinejmenším očekávat 5palcový displej s Full HD rozlišením (1920 x 1080 pixelů).

Také by mělo být zachováno rozlišení fotoaparátu, které u modelu Idol X je 13 megapixelů. Navíc čínské TCL potvrdilo uzavření partnerství s internetovým obchodem JD.com, v němž budou k dispozici první zařízení pro mobilní trh v Číně. Závěrem co se týče data uvedení či konečné ceny, nezbývá než ještě pár týdnů vyčkat.

Alcatel Idol X+ - přední část

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat