reklama

OPPO hledá nejen v ČR překladatele pro jejich firmware

OPPO hledá nejen v ČR překladatele pro jejich firmware
2013-11-18T14:40:43+02:00
• 18. 11. 2013

Bez pochyby lze jednoznačně říct, že nejrychleji rostoucími výrobci chytrých zařízení pocházejících z Číny jsou Xiaomi a Oppo. Při uvedení modelu s označením N1 se Steve Kondik ze CyanogenMod zmínil, že uvedená novinka se dočká speciálně vyvinuté ROMky, která bude přímo určená pro tento nový model. Čas s časem se právě sešel a plány budoucnosti zřejmě odhaluje oficiální snímek z firmy Oppo.

Oppo

Už delší dobu se hovoří o tom, že Oppo N1 dostane CyanogenMod ROM a podle poslední dostupných informací by se tak mělo stát už v příštím měsíci. Představení této verze není pravděpodobně jediným krok kupředu, jelikož CyanogenMod chystá speciální značku zaměřenou na chytré telefony běžící na ROMce od CyanogenModu.

Nově vzniklá skupina v Oppu se bude zcela nezávisle soustředit na specifikace nového zařízení a pracovat se zaměstnanci v CyanogenModu na ROMce výhradně pro čínské uživatele. Následně pomocí marketingových a prodejních kanálů budou reagovat na různé podněty z vnějšího okolí uživatelů.

V souvislosti s tímto krokem společnost Oppo zřejmě plánuje v nejbližší době expanzi svých výrobků na mobilní trh v Evropě, a to přesněji do Rumunska, Ukrajiny, Polska, Maďarska, Francie a v poslední řadě také do České republiky, kde právě začali hledat zaměstnance, kteří budou předurčeni pro překlad jejich firmwaru. Nakonec je potřeba zmínit dobu, po nichž se můžou zájemci hlásit o nové pracovní místo. Jedná se o období od 7. do 24. listopadu.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim