OPPO hledá nejen v ČR překladatele pro jejich firmware

OPPO hledá nejen v ČR překladatele pro jejich firmware
2013-11-18T14:40:43+02:00
• 18. 11. 2013

Bez pochyby lze jednoznačně říct, že nejrychleji rostoucími výrobci chytrých zařízení pocházejících z Číny jsou Xiaomi a Oppo. Při uvedení modelu s označením N1 se Steve Kondik ze CyanogenMod zmínil, že uvedená novinka se dočká speciálně vyvinuté ROMky, která bude přímo určená pro tento nový model. Čas s časem se právě sešel a plány budoucnosti zřejmě odhaluje oficiální snímek z firmy Oppo.

Oppo

Už delší dobu se hovoří o tom, že Oppo N1 dostane CyanogenMod ROM a podle poslední dostupných informací by se tak mělo stát už v příštím měsíci. Představení této verze není pravděpodobně jediným krok kupředu, jelikož CyanogenMod chystá speciální značku zaměřenou na chytré telefony běžící na ROMce od CyanogenModu.

Nově vzniklá skupina v Oppu se bude zcela nezávisle soustředit na specifikace nového zařízení a pracovat se zaměstnanci v CyanogenModu na ROMce výhradně pro čínské uživatele. Následně pomocí marketingových a prodejních kanálů budou reagovat na různé podněty z vnějšího okolí uživatelů.

V souvislosti s tímto krokem společnost Oppo zřejmě plánuje v nejbližší době expanzi svých výrobků na mobilní trh v Evropě, a to přesněji do Rumunska, Ukrajiny, Polska, Maďarska, Francie a v poslední řadě také do České republiky, kde právě začali hledat zaměstnance, kteří budou předurčeni pro překlad jejich firmwaru. Nakonec je potřeba zmínit dobu, po nichž se můžou zájemci hlásit o nové pracovní místo. Jedná se o období od 7. do 24. listopadu.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat