reklama

Huawei chystá 8jádrový Ascend P6S

Huawei chystá 8jádrový Ascend P6S
2013-11-18T08:45:24+02:00
• 18. 11. 2013
1

Nedávno jsme otestovali smartphone Ascend P6, u kterého jsme si nemohli stěžovat na nedostatek výkonu. Jedná se o velmi tenké zařízení, které může zaujmout svým designem. Už v tuto chvíli se pracuje na další generaci, která si zřejmě vypůjčí značení od Applu, jelikož nepředstavená novinka získala název Ascend P6S.

P1060234

Zajisté můžeme počítat s parametry, které se budou vyjímat na reklamních materiálech, ale doposud se jednalo spíše o spekulace. Ovšem nyní samotný prezident společnosti Huawei nastínil hlavní přednost nového smartphonu. Xu Xin Quan na sociální síti Weibo poodhalil, že novinka získá procesor s 8 jádry.

V tomto ohledu by se mohlo zdát, že dodavatelem bude známý výrobce Mediatek, ale opak je pravdou. Za výrobou bude stát samotná společnost Huawei. I v tomto případě máme počítat s možností využití všech jader současně, což je nový trend proti původním 8jádrovým procesorům 4+4 od Samsungu, kde se využívala jen část.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Pedes88 Sim

18. 11. 2013, 14:06

Mě je to sympatické, že jen nenakoupí součástky a neposkládají je do obalu. Prostě se snaží pracovat na svých řešeních a to je pro vývoj v telekomunikacích dobré bez ohledu na to, zda to bude mít kýžený efekt v nízké spotřebě. To, že Huawei vyvíjí a nespí na vavřínech je to nejlepší co může dělat. Základ je, aby to vyrobili tak,aby to 8jádro co nejméně topilo.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim