reklama

Google Helpouts je oficiálně spuštěn

Google Helpouts je oficiálně spuštěn
2013-11-05T14:17:29+01:00
• 5. 11. 2013

Lidé v nesnázi či hledající pomoc v téměř jakémkoliv oboru mohou od dnešního dne začít využívat asistenční službu Helpouts. Tento projekt byl oznámen již v srpnu, kdy první zájemci mohli žádat o pozvánku a následně na základě krátkého popisu své služby obdrželi speciální kód. Nyní Google oficiálně spustil Helpouts, tudíž každý má přístup k odborníkům z mnoha oblastí.

Helpouts

Základní myšlenkou celého projektu je nabízet pomoc v určitém oboru těm, kteří o ni požádají. Vy, jako věci znalí, můžete pomocí služby Hangouts radit za poplatek či zcela zdarma. V případě poplatku odměna poté putuje na účet Google Wallet. Dostupných oborů je celá řada, nicméně za zmínku stojí rady z oblasti hudební výchovy, sportu či vaření.

Pomoc využijete od důvěryhodných značek až po jednotlivce, a po připojení máte k dispozici všechny nástroje známé z klasického Hangoutu, čili můžete pracovat s dokumenty, sdílet obrazovku nebo pořizovat záznam. V současné době Google vymezil pouze určité kategorie, ale v budoucnu lze očekávat plné zpřístupnění.

Google Helpouts

Nakonec při úplném startu bylo menší zklamáním, že ačkoliv jste mohli obdržet speciální kód, tak jako odborník jste neměli možnost se zapojit do tohoto projektu, jelikož Google Helpouts prozatím není podporován v České republice.

Helpouts v České republice

logo-app Helpouts Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim