reklama

BlackBerry chystá pro příští rok modely Z50 a Q30

BlackBerry chystá pro příští rok modely Z50 a Q30
2013-11-22T11:00:03+01:00
• 22. 11. 2013
2

Většina výrobců již stihla představit své plány pro nadcházející rok. Další společností je kanadské BlackBerry, od které můžeme pravděpodobně očekávat minimálně dvě zařízení zapadající do nejvyšší třídy a zároveň také obohatí základní třídu chytrých telefonů. Ačkoliv nejsou prozatím známy žádné bližší zprávy, tak přeci jen se podařilo jednomu serveru ze zahraničí zjistit alespoň část informací.

blackberry-10-launch

Zpravodajská služba MobileSyrup z Kanady zjistila první střípky týkající se dalšího high-endového modelu. Půjde o zařízení s označením Z50, jehož přední část vyplní dotykový displej, přičemž ani milovníci QWERTY klávesnice nebudou tentokrát ošizeni, jelikož jeho protějškem s tímto hardwarovým prvkem bude model Q30.

Očekává se, že stávající model Z30 na trhu nahradí chystaná Z50, v jejichž výbavě bude 5,2palcový displej s Full HD rozlišením nebo čtyřjádrový procesor. První dodávka na trhu by se měla objevit až ve 3. čtvrtletí roku 2014. Ještě před touto novinkou dorazí ve druhém čtvrtletí model Q30, o němž nejsou známy žádné bližší specifikace. Nicméně počítat lze s fyzickou klávesnicí. Nakonec ani neuškodí novější čipová sada či kvalitnější displej s lepším rozlišením.

Zdroj: intomobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

že je to ještě baví,dělat ty jejich sra.ky

Followtrue

22. 11. 2013, 11:51

Chcelo by to nastupcu Z10 ktory by mal mensie rozmery a lepsi HW lepsiu baterku a fotak … hlinikove telo ..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim