reklama

Specifikace Huawei Glory 4 odhaleny

Specifikace Huawei Glory 4 odhaleny
2013-11-26T10:54:00+02:00
• 26. 11. 2013

Příští měsíc by si fanoušci společnosti Huawei měli tučně zvýraznit ve svém kalendáři. Společnost se chystá vydat očekávaný Huawei Glory 4, který má být odpovědí na úspěšný telefon Xiamo Red Rice. Jak tomu bývá zvykem, tak se nám ještě před samotným vydáním podařilo zjistit samotné specifikace telefonu.

Richard Yu, CEO společnosti Huawei, ještě před samotným zveřejněním specifikací uvedl, že Glory 4 bude výkonnější a dostupnější za lepší cenu než Red Rice. První spekulace naznačovaly, že mobilní telefon bude obsahovat MediaTek MT6592 procesor. A tyto spekulace se nyní zdají býti potvrzené.

 glory4

Několika zdrojům na území Číny se podařilo vypátrat, že tento 8jádrový procesor bude pracovat na frekvenci 1.7 GHz. Samotný procesor bude doplněn o 2 GB operační paměti. Těšit bychom se dále měli na dotykový displej s rozlišením 720 p. Samotná velikost displeje zůstává prozatím neznámou. Huawei Glory 4 bude dále vybaven 13MP zadní kamerou a 5MP přední kamerou. Vnitřní paměť bude činit 16 GB. Na mobilním telefonu bude předinstalovaný Android 4.2 s nadstavbou Emotion UI 2.0.

Cena zařízení se odhalit nepodařila. Nemáme ani informace o tom, zda Huawei vydá tento přístroj oficiálně i mimo Čínu. Na tyto zbylé informace si zřejmě tedy budeme muset ještě měsíc počkat.

Zdroj: unwiredview.com

 

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim