reklama

Sharp Aquos Xx a Xx mini: Nabité hvězdy z Japonska

Sharp Aquos Xx a Xx mini: Nabité hvězdy z Japonska
2013-10-03T12:00:59+02:00
• 3. 10. 2013
1

Dvojici nových přírůstků vystupující jako vlajkové lodě představila japonská společnost Sharp. Telefony nesou označení Aquos Xx, Xx Mini a v první fázi se budou chtít probojovat mezi nejlepší tamní zařízení, což zároveň znamená, že opustí své brány až po pevném ukotvení na domácím trhu. Obě novinky mohou potěšit jedněmi z nejlepších hardwarů momentálně dostupným na mobilním trhu.

Sharp Aquos Xx - displej

Sharp Aquos Xx dostal 5,5palcový displej, založený ze své nabídky na levnější technologii S-CG Silicon TFT, s Full HD rozlišením. Hardwarovou část zaplňuje čtyřjádrový procesor Snapdragon 800, 2GB operační paměť RAM a 32GB interní paměť rozšiřitelná o paměťovou microSD kartu. Záda baculatého těla nesou 16,3megapixelový senzor fotoaparátu včetně 2600mAh baterie. Naopak vpředu naleznete na 1,2megapixelovou kamerku pro uskutečnění videohovorů.

Sharp Aquos Xx Sharp Aquos Xx - zařízení

Druhý, menší model Aquos Xx Mini disponuje 4,5palcovým displejem založeným na klíčové technologii IGZO dodávající větší hustotu pixelů neboli jemnost, přesněji 490 ppi. Změnou prošla i dodávaná baterie, která má protentokrát kapacitou 2120 mAh a fotoaparát s 13,1 MPx. Co se týče dostupnosti a prodejních cen,  Aquos Xx dorazí na mobilní trh v prosinci, zatímco zmenšená verze až v únoru následujícího roku, a to za neupřesněnou cenu.

Sharp Aquos Xx - barevné varianty

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Milan Šiler

4. 10. 2013, 10:58

pekny, zajimaly by me rozmery, 5,5″ je dost, ale ramecek vypada dost tence, mohlo by to byt prijatelny :) a taky cena samozrejme :D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim