reklama

Alcatel připravil modely One Touch Fierce a Evolve

Alcatel připravil modely One Touch Fierce a Evolve
2013-10-03T11:45:46+01:00
• 3. 10. 2013

Společnost Alcatel společně s mobilním operátorem T-Mobile, s nímž spolupracuje na globálním trhu, uvedla na trh dva chytré telefony, které samozřejmě spadají do modelové řady One Touch, kde mají přívlastky Fierce a Evolve. Jde o dva zcela vzájemně odlišené zařízení, jejichž hlavní rozdíl lze zpozorovat na výkonu a doporučované prodejní ceně.

Alcatel OT

Tím lepším se stal model One Touch Fierce ve stříbrném provedení, jehož přední část zabírá 4,5palcový displej s qHD rozlišením (960 × 540 pixelů) spolu s VGA kamerkou pro videohovory. Uvnitř telefonu tepe čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz a operační paměť RAM o velikosti 1 GB.

Majitelé budou mít k dispozici 4GB interní paměť pro vlastní data rozšiřitelnou díky přítomnému slotu na paměťovou microSD kartu až o 32 GB. Zadní část obsadil 5megapixelový fotoaparát a baterie o velikost 1800 mAh. Nakonec softwarovou stránku zajišťuje operační systém Android ve verzi 4.2 Jelly Bean.

Alcatel One Touch Fierce

Záda první novince záda zakryje One Touch Evolve se 4palcovým displejem s WVGA rozlišením (480 × 800 pixelů) a VGA kamerkou určenou pro videokonference. Výkon bude dodávat procesor s frekvencí 1 GHz, 512MB operační pamětí RAM a 4GB vnitřní paměť pro data. Dále zadní část ukrývá 1400mAh baterii a totožný 5megapixelový fotoaparát.

Ostatní specifikace doplňuje operační systém Android 4.1 Jelly Bean, podpora microSD karty až do výše 32 GB či všech služeb od Googlu a základní funkce, jako je Bluetooth nebo Wi-Fi. Telefony přijdou na mobilní trh už 5. října, a to za cenu 100 dolarů (tj. v přepočtu 1 910 Kč) u One Touch Evolve a 169,99 dolarů (tj. 3 247 kč) u One Touch Fierce bez daně a dalších poplatků, přičemž jejich dostupnost na našem trhu prozatím nebyla potvrzena, ani vyvrácena.

Alcatel One Touch Evolve

Zdroje: gizmochina.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim