reklama

Alcatel připravil modely One Touch Fierce a Evolve

Alcatel připravil modely One Touch Fierce a Evolve
2013-10-03T11:45:46+02:00
• 3. 10. 2013

Společnost Alcatel společně s mobilním operátorem T-Mobile, s nímž spolupracuje na globálním trhu, uvedla na trh dva chytré telefony, které samozřejmě spadají do modelové řady One Touch, kde mají přívlastky Fierce a Evolve. Jde o dva zcela vzájemně odlišené zařízení, jejichž hlavní rozdíl lze zpozorovat na výkonu a doporučované prodejní ceně.

Alcatel OT

Tím lepším se stal model One Touch Fierce ve stříbrném provedení, jehož přední část zabírá 4,5palcový displej s qHD rozlišením (960 × 540 pixelů) spolu s VGA kamerkou pro videohovory. Uvnitř telefonu tepe čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz a operační paměť RAM o velikosti 1 GB.

Majitelé budou mít k dispozici 4GB interní paměť pro vlastní data rozšiřitelnou díky přítomnému slotu na paměťovou microSD kartu až o 32 GB. Zadní část obsadil 5megapixelový fotoaparát a baterie o velikost 1800 mAh. Nakonec softwarovou stránku zajišťuje operační systém Android ve verzi 4.2 Jelly Bean.

Alcatel One Touch Fierce

Záda první novince záda zakryje One Touch Evolve se 4palcovým displejem s WVGA rozlišením (480 × 800 pixelů) a VGA kamerkou určenou pro videokonference. Výkon bude dodávat procesor s frekvencí 1 GHz, 512MB operační pamětí RAM a 4GB vnitřní paměť pro data. Dále zadní část ukrývá 1400mAh baterii a totožný 5megapixelový fotoaparát.

Ostatní specifikace doplňuje operační systém Android 4.1 Jelly Bean, podpora microSD karty až do výše 32 GB či všech služeb od Googlu a základní funkce, jako je Bluetooth nebo Wi-Fi. Telefony přijdou na mobilní trh už 5. října, a to za cenu 100 dolarů (tj. v přepočtu 1 910 Kč) u One Touch Evolve a 169,99 dolarů (tj. 3 247 kč) u One Touch Fierce bez daně a dalších poplatků, přičemž jejich dostupnost na našem trhu prozatím nebyla potvrzena, ani vyvrácena.

Alcatel One Touch Evolve

Zdroje: gizmochina.com, gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat