reklama

Transport Tycoon je dostupný pro Android a iOS aktualizováno

Transport Tycoon je dostupný pro Android a iOS [aktualizováno]
2013-10-03T14:30:08+02:00
• 3. 10. 2013

Aktualizováno 3.10.

Původně jsme očekávali tuto novinku až na konci roku. Celkem překvapivě došlo k uvedení již dnes, přičemž jsou dostupné verze pro Android a iOS. Cena se pohybuje na obou platformách kolem 150 Kč. Bohužel jsou zde omezení v podobě podporovaných zařízení. V případě systému Android si hru mohou zakoupit jen majitelé tabletů.

logo-app Transport Tycoon 31X Ltd 6,24 US$ ANDROID

logo-app Transport Tycoon Developer Zdarma iOS

Původní článek 16.7.

Tato populární hra se koncem tohoto roku dostane oficiálně na platformy Android a iOS. Možná již nyní namítnete, že přece na Google Play je již Transport Tycoon, ale jedná se jen o předělávku založenou na open source. Nyní zde máme ale oficiální zprávu, že i sám tvůrce Chris Sawyer se zapojuje do tohoto nelehkého úkolu.

Screenshot_97

Zatím se neví přesné datum nebo jakékoliv detaily. V oficiální zprávě zní, že máme čekat Transport Tycoon koncem tohoto roku. S největší pravděpodobností bude hra zdarma, ale nebo se aplikuje systém mikroplateb. Na toto si budeme muset počkat, ale mezitím studio Origin8 reviduje zdrojový kód. Zřejmě se dočkáme nějakých nových funkcí a lepšího způsobu ovládání na dotykových zařízeních. Nyní se můžete podívat na první ukázku lákající na návrat legendy.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim