reklama

Samsung vstoupil do Guinnessovy knihy rekordů

Samsung vstoupil do Guinnessovy knihy rekordů
2013-10-27T12:20:41+00:00
• 27. 10. 2013
Thumbnail1

V loňském roce, kdy popový zpěvák PSY pocházející z Jižní Koreje, dosáhl světového rekordu za největší počet zhlédnutí jeho hudebního videoklipu Gangnam Style na internetu,  tento rok opět poputuje další ocenění do tohoto koutu světa. Zatímco videoklip se momentálně pohybuje na neuvěřitelné hranici 1,8 miliard zhlédnutí,  společnost Samsung dokázala vytvořit rekord s největší fotoknihou na světě.

Samsung - rekord

Pro překonání původního rekordu jihokorejský výrobce potřeboval sehnat přes 10 tisíc fotografií a nápomocni mu byli fanoušci na sociální sítí Facebook. Tam totiž byla spuštěna reklamní kampaň spojená s nedávným spuštěním prodeje Galaxy S4 Zoom ve vedlejším Německu. Fanoušci měli možnost poslat svých 10 osobních fotek z každodenního života, které se následně vytiskly ve fotoalbu.

Kampaň během 10 dnů, začínala 25. července, vytěžila celkově 36 tisíc fotografií a z nich 28 tisíc kusů bylo vytisknuto do alba o rozměrech 5 x 8 metrů s 16 stranami. Jestliže se chystá na cestu k našim sousedům,  na album můžete narazit v Berlin Museum for Communication. Nakonec rekord byl přepsán k 7. září, kdy do knihy rekordů byla oficiálně zapsána společnost Samsung a jejich Největší fotokniha na světě.

Samsung - S4 Zoom Samsung - muzeum

 

 

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

:D..bych chtěl vidět čím to tiskli.:D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit