reklama

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 v nové Hello Kitty edici

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 v nové Hello Kitty edici
2013-10-12T09:00:51+02:00
• 12. 10. 2013

S přibližujícími se Vánoci chystají výrobci chytrých zařízení různé speciální nabídky pro své zákazníky. Jihokorejský Samsung se právě zaměřuje na ty nejmenší fanoušky a představuje tablet Galaxy Tab 7.0 3 ve speciální Hello Kitty edici. Už od pohledu je zřejmé, že zařízení bude zaměřeno na dívky. Každopádně kromě designové adaptace nedošlo k žádné jiné úpravě, a to ani hardwarové.

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 Hello Kitty

Představený tablet Galaxy Tab 3 7.0 nabízí 7palcový displej s WSVGA rozlišením (1024 × 600 pixelů) a 1,3megapixelovou kamerkou pro videokonference. Hardwarová stránka ukrývá dvoujádrový procesor s taktem 1,2 GHz, 1GB operační paměť RAM společně s 8GB interní paměť pro uživatelská data, dále rozšiřitelnou prostřednictvím slotu na paměťové microSD karty.

Zadní část disponuje 3megapixelovým fotoaparátem a baterií o velikosti 4 000 mAh. Tablet v bílorůžovém provedení nese na zádech logo Hello Kitty, za to přední spodní část dostala domovské tlačítko se symbolem kočky. Uživatelské prostředí v základu zajišťuje operační systém Android 4.1 Jelly Bean doplněný o nástavbu s přeinstalovaným tématem, tapetami a obsahem Hello Kitty.

Na trhu v Japonsku se tento model objeví do tří týdnů za cenu 229 eur, což v přepočtu vychází na 5 854 Kč bez daně a dalších poplatků. Na konec doposud nebyla potvrzena informace, zda jej také můžeme očekávat na mezinárodním trhu.

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim