reklama

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 v nové Hello Kitty edici

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 v nové Hello Kitty edici
2013-10-12T09:00:51+02:00
• 12. 10. 2013

S přibližujícími se Vánoci chystají výrobci chytrých zařízení různé speciální nabídky pro své zákazníky. Jihokorejský Samsung se právě zaměřuje na ty nejmenší fanoušky a představuje tablet Galaxy Tab 7.0 3 ve speciální Hello Kitty edici. Už od pohledu je zřejmé, že zařízení bude zaměřeno na dívky. Každopádně kromě designové adaptace nedošlo k žádné jiné úpravě, a to ani hardwarové.

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 Hello Kitty

Představený tablet Galaxy Tab 3 7.0 nabízí 7palcový displej s WSVGA rozlišením (1024 × 600 pixelů) a 1,3megapixelovou kamerkou pro videokonference. Hardwarová stránka ukrývá dvoujádrový procesor s taktem 1,2 GHz, 1GB operační paměť RAM společně s 8GB interní paměť pro uživatelská data, dále rozšiřitelnou prostřednictvím slotu na paměťové microSD karty.

Zadní část disponuje 3megapixelovým fotoaparátem a baterií o velikosti 4 000 mAh. Tablet v bílorůžovém provedení nese na zádech logo Hello Kitty, za to přední spodní část dostala domovské tlačítko se symbolem kočky. Uživatelské prostředí v základu zajišťuje operační systém Android 4.1 Jelly Bean doplněný o nástavbu s přeinstalovaným tématem, tapetami a obsahem Hello Kitty.

Na trhu v Japonsku se tento model objeví do tří týdnů za cenu 229 eur, což v přepočtu vychází na 5 854 Kč bez daně a dalších poplatků. Na konec doposud nebyla potvrzena informace, zda jej také můžeme očekávat na mezinárodním trhu.

Zdroj: sammobile.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat