reklama

iOS je v podnikatelské sféře stále populárnější než Android

iOS je v podnikatelské sféře stále populárnější než Android
2013-10-19T10:28:51+02:00
• 19. 10. 2013

Bitva o nadvládu mezi iOS a Androidem stále zuří. Android je nejpopulárnější mobilní operační systém pro smartphony, zatímco iPhone je často nejoblíbenější smartphone v mnoha jiných oblastech. Společnost Good Technology získala nová data za poslední čtvrtletí se zaměřením na segment podnikání a jeho vliv na mobilní zařízení.

SlashGear-1020_20130910_12_38_46_Pro__highres-iphone-5s

Ačkoli podniky mají tendenci používat oba systémy od Apple a Google pro svoje zaměstnance, platformě iOS se podařilo zaznamenat zisk. Čísla ukazují, že 72 % všech zařízení aktivovaných v předchozím čtvrtletí byly právě iOS zařízení. Také se ukázalo, že většinu ostatních aktivovaných zařízení tvořil Android.

Budoucnost tak více přeje Applu, jelikož v sekci tabletů má android zastoupení pouze s jedním zařízením z 10 aktivovaných během posledního čtvrtletí. Apple nadále je mnohem populárnější než Android v podnicích, kde se používají vlastní aplikace.

95 % všech vyvíjených aplikací na zakázku jsou napsané právě pro Apple zařízení. To je výrazný nárůst, neboť předchozí čtvrtletí to bylo pouze 42 % vlastních aplikací napsaných pro iPhone nebo iPad. Výrazný nárůst je považován za znamení, že podniky začínají důrazněji implementovat Apple produkty do svých pracovních postupů.

Zdroj: slashgear.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Martin Krejza

Zajímám se o mobilní platformy a v současné chvíli vlastním zařízení s iOS a OSX.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat