reklama

Ematic představil nový tablet EM63

Ematic představil nový tablet EM63
2013-10-19T08:55:40+02:00
• 19. 10. 2013

V dubnu letošního roku společnost Ematic představila model Genesis Prime, nyní po půlroční odmlce se opět hlásí o slovo a přináší další přívětivé zařízení pro nenáročné uživatele. Jedná se o model s označením EM63, který kromě průměrného výkonu a dostatečné výbavy také mimochodem nabídne širokou paletu barevných provedení za přijatelnou prodejní cenu.

Ematic EM63

Ematic EM63 pohání dvoujádrový procesor s frekvencí 1,5 GHz společně s 1GB operační pamětí RAM. Přední část zabírá 7palcový displej zaujímající HD rozlišení (1024 x 600 pixelů) a kamerka pro videokonference s rozlišením 0,3 MPx. Uživatelé kromě 4GB vnitřní paměti rozšiřitelné prostřednictvím slotu na paměťovou microSD kartu mají navíc k dispozici 5GB prostor na cloudovém uložišti.

Záda nesou pouhý 2megapixelový fotoaparát a baterii o velikosti 2700 mAh. Softwarovou výbavu zajišťuje operační systém Android ve verzi 4.1 Jelly Bean. Mezi ostatními prvky lze vyzdvihnout podporu HDMI mini, WiFi nebo USB 2.0. Závěrem potěší cena startující na hranici 85,69 dolarů, což při přepočtu vychází na 1 614 Kč bez daně a dalších poplatků.

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat