reklama

GUGCamp – přihlaste svou aplikaci ještě dnes

GUGCamp – přihlaste svou aplikaci ještě dnes
2013-10-18T10:45:10+01:00
• 18. 10. 2013

Máte nadějnou aplikaci, která využívá jakoukoliv z Google technologií? Chcete se s ní pochlubit, dostat ji mezi širší publikum nebo na ni získat zpětnou vazbu od lidí z oboru?

Tak neváhejte a přihlaste se na GUGCamp – soutěžní přehlídku uživatelských aplikací, která se odehraje v rámci podzimního vývojářského festivalu DevFest Praha 2013 dne 23. listopadu.

GUGCamp se odehraje 23. 11. v rámci vývojářského festivalu DevFest.

Princip soutěže je jednoduchý. Z přihlášených aplikací vyberou organizátoři ty nejzajímavější kousky, jejich autoři pak dostanou příležitost prezentovat svá díla před odbornou porotou a návštěvníky DevFestu. Každý přednášející bude mít možnost strávit na pódiu maximálně 4 minuty, během kterých musí porotu přesvědčit o tom, že právě jeho aplikace si zaslouží první místo. Jak těchto 240 sekund využijí je jen a jen na nich.

Aplikace musí být hotová a veřejně přístupná nejpozději ráno v den konání akce – tak, aby si ji mohl kdokoliv z účastníků festivalu vyzkoušet.

Takže jestli sobě i své aplikaci věříte, registrujte ji ještě dnes.

A pokud ještě pořádně nevíte, co je to DevFest a proč na něm nemáte rozhodně chybět, přečtěte si o něm více v našem samostatném článku zde.

Vstup na DevFest je jako vždy zdarma, ale registrace  je povinná, ideálně zde.

reklama
reklama

Redaktor si nevyplnil profil

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim