reklama

8 příběhů Starého zákona pro nejmenší v elektronické podobě

8 příběhů Starého zákona pro nejmenší v elektronické podobě
2013-10-18T10:00:33+00:00
• 18. 10. 2013
Thumbnail

České studio Simopt ve spolupráci s Daliborem Vlachem připravilo zábavnou knihu v elektronické podobě určenou pro děti. Jmenuje se 8 příběhů Starého zákona. Její první ukázky bude možné spatřit na Knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě, který začíná 18. října a nejmenší uživatele by mohla zaujmout svým obsahem, řadou užitečných vlastností nebo her.

Simopt

Uvnitř elektronické knihy najdete několik příběhů, z nichž můžeme například zmínit Stvoření světa, Babylonskou věž, Izáka, Ezaua a Jákoba. O kresby v příbězích se zasloužil Dalibor Vlach a doplňují je různé animace či hry navazující na příběhy. Obsažené hry slouží především k rozvoji dítěte, tudíž neslouží k pouhému zabavení dítěte. V hrách bude možné si například vyzkoušet poskládat hudební motiv knihy nebo hledat dvojici zvířátek ztracených v Noemově Arše.

8_pribehu_1_pribeh3 8_pribehu_1_pribeh2

Navíc na konci každého příběhu čeká kvíz pro přezkoušení získaných znalostí po přečtení. Dále čtenáři mají možnost přepnout do klasické autorské verze, změnit velikost či font písma, založit si oblíbenou stránku záložkou nebo ukládat během čtení své postřehy do poznámek, které se synchronizují se všemi zařízeními, kde je kniha nainstalovaná.

Manager společnosti, Jan Jirmus dodává, že kniha by měla být pro operační systém Android a PC s MAC verzí dostupná do konce tohoto týdne. Co se týče zařízení s iOS, vzhledem k delšímu schvalovacímu procesu se tato verze objeví až koncem října. Nakonec v rámci Knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě v termínu od 18. do 19. října jsou všechny knihy v 50% slevě. Více k možnosti zakoupení knih naleznete na oficiálních webových stránkách.

8_pribehu_1_pribeh1

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit