reklama

Galaxy Note 3 Mini v přípravě?

Galaxy Note 3 Mini v přípravě?
2013-10-10T08:00:08+02:00
• 10. 10. 2013

Letos jsme se dočkali na veletrhu IFA v Berlíně představení nejnovějšího zařízení se stylusem, kterým je Galaxy Note 3. Společně s tímto modelem bylo uvedeno několik novinek, ale zdá se, že Samsung pracuje na další verzi, která zapadne do rodiny Note.

Web Zauba zobrazuje import a export dodávek do Indie, přičemž v databázi bylo objevené zařízení označené jako SM-P601 od Samsungu. Dle dostupných informací se má jednat o novinku zapadající do rodiny Note. Nejzajímavější údaj je ve slovíčku „mini“, z čehož bychom mohli odvozovat, že samotné zařízení bude menších rozměrů.

Screenshot_361

V databázi ale dále nalézáme, že displej bude mít 5,25 palce. Zřejmě se bude jednat o menší variantu Galaxy Note 3, ale pokud se podíváme pozorněji na samotné kódové označení, najdeme shodu s jiným představeným modelem. Je jím Galaxy Note 10.1 2014 Edition.

Netušíme, jestli se dočkáme představení tohoto zajímavého modelu, jelikož se v databázi uvádí, že se jedná o testovací zařízení. Možná Samsung jen testuje různé varianty jiných modelů, přičemž se ve spekulacích objevují náznaky flexibilního displeje. Ten najdeme například u Galaxy Round se zakřiveným designem. Samozřejmě tyto informace musíme brát s nadhledem.

Zdroj: mynewmachine.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim