reklama

Fujitsu Arrows Tab FJT21: První tablet se snímačem otisků prstů

Fujitsu Arrows Tab FJT21: První tablet se snímačem otisků prstů
2013-10-08T09:30:18+00:00
• 8. 10. 2013
Thumbnail

Portfolio společnosti Fujitsu s minimem chytrých zařízení bylo v těchto dnech rozšířeno o jeden zajímavý přírůstek nesoucí označení Arrow Tab FJT21, který hardwarově víceméně vychází z již dříve představeného Arrow Tabu A. Japonský výrobce tímto velice rychle reaguje na nový trend se snímači otisků prstů a sám jej zavádí do těla této novinky.

Arrow Tab FJT21

Fujitsu Arrow Tab FJT21 dostal 10,1palcový displej s rozlišením 2560 x 1600 pixelů. Vnitřnosti vyplňuje čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 od Qualcommu, 2GB operační paměť RAM a 64GB interní paměť rozšiřitelná díky slotu na paměťovou microSD kartu. Přední část nabídne snímač otisků prstů, jehož přítomnost uživatelé hlavně ocení u vícera uživatelských účtů v prostředí operačního systému Android ve verzi 4.2 Jelly Bean.

Konstrukce těla je odolná vůči prachu či vodě a navíc v zadní části mile překvapí baterie o velikosti 9600 mAh. Seznam specifikací uzavírají funkce, jako je Bluetooth 4.0, NFC nebo LTE modul. Tablet dorazí na trh v Japonsku během listopadu, a to zatím za neupřesněnou cenu. Dostupnost na mezinárodním trhu taktéž nebyla doposud zmíněna.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit