reklama

Fujitsu Arrows Tab FJT21: První tablet se snímačem otisků prstů

Fujitsu Arrows Tab FJT21: První tablet se snímačem otisků prstů
2013-10-08T09:30:18+02:00
• 8. 10. 2013

Portfolio společnosti Fujitsu s minimem chytrých zařízení bylo v těchto dnech rozšířeno o jeden zajímavý přírůstek nesoucí označení Arrow Tab FJT21, který hardwarově víceméně vychází z již dříve představeného Arrow Tabu A. Japonský výrobce tímto velice rychle reaguje na nový trend se snímači otisků prstů a sám jej zavádí do těla této novinky.

Arrow Tab FJT21

Fujitsu Arrow Tab FJT21 dostal 10,1palcový displej s rozlišením 2560 x 1600 pixelů. Vnitřnosti vyplňuje čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 od Qualcommu, 2GB operační paměť RAM a 64GB interní paměť rozšiřitelná díky slotu na paměťovou microSD kartu. Přední část nabídne snímač otisků prstů, jehož přítomnost uživatelé hlavně ocení u vícera uživatelských účtů v prostředí operačního systému Android ve verzi 4.2 Jelly Bean.

Konstrukce těla je odolná vůči prachu či vodě a navíc v zadní části mile překvapí baterie o velikosti 9600 mAh. Seznam specifikací uzavírají funkce, jako je Bluetooth 4.0, NFC nebo LTE modul. Tablet dorazí na trh v Japonsku během listopadu, a to zatím za neupřesněnou cenu. Dostupnost na mezinárodním trhu taktéž nebyla doposud zmíněna.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim