reklama

Co dál nabídne Samsung kromě flexibilního displeje?

Co dál nabídne Samsung kromě flexibilního displeje?
2013-10-08T09:00:26+02:00
• 8. 10. 2013

Několikaletý výzkum a vývoj chytrého zařízení s ohebným displejem přechází do závěrečné fáze, v níž budou zařízení připravovat k oficiálnímu představení a následnému volnému prodeji. Jihokorejský Samsung plánuje během jednoho měsíce předstoupit před širokou veřejnost a uvést svůj první model s flexibilním displejem. Podle nových zpráv jsou známy pravděpodobné specifikace, i když ty vycházejí z nepodložených zdrojů.

Samsung s flexibilním displejem

Údajné informace týkající se displeje hovoří o 4,7palcové úhlopříčce s rozlišením 720 x 1280 pixelů. Hardwarovou stránku by měl zajišťovat čtyřjádrový procesor společně s operační pamětí RAM o velikosti 2 GB. Fotografie bude možné pořídit 8megapixelovým fotoaparátem umístěným v zadní části, kde také můžeme očekávat dvě přisvětlovací LED diody.

O softwarovou výbavu se postará operační systém Android ve verzi 4.3 Jelly Bean. Co se týče velikosti baterie a dalších vlastností, lze je nepochybně očekávat během několika následujících týdnů, kdy se bude výrobce blížit k prozatím neupřesněnému datu oficiálního představení.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim