reklama

Tabeo e2: Nový vzdělávací tablet pro děti

Tabeo e2: Nový vzdělávací tablet pro děti
2013-09-12T20:27:58+02:00
• 13. 9. 2013

Americký výrobce Toys R, známý především tablety zaměřenými na děti, přichází na trh s novinkou nesoucí se ve stejném duchu jako doposud. Zařízení s průměrnou výbavou dostalo označení Tabeo e2 a kromě konstrukce odolné proti nárazům nebo pádům, má také předinstalovanou řadu různých aplikací určených pro vzdělávání dětí.

Tabeo e2 - přední část

Ačkoliv hardwarové specifikace v tomto případě nehrají příliš významnou roli, tak i přesto je můžeme zmínit, jelikož oproti svému předchůdci se dostavilo několik vylepšení. Tablet disponuje kapacitním 8palcovým displejem s rozlišením 1024 x 768 pixelů, dvoujádrovým procesorem o taktu 1 GHz, operační paměť RAM o velikosti 1 GB a vnitřní paměť s kapacitou 8 GB, kterou lze dále rozšířit prostřednictvím slotu na paměťovou SD kartu.

Nejdůležitější částí je nainstalovaný software postavený na základech Androidu ve verzi 4.2 Jelly Bean, který nabízí dětský obchod s tisíci bezplatnými aplikacemi. V balení bude zároveň přeinstalováno několik vzdělávacích aplikací pro děti ve věku od 6 do 11 let. Samozřejmostí je rodičovská kontrola potřebná pro omezení či uzamčení tabletu.

Tabeo e2 - zadní část

Tabeo e2 najdete v obchodech v modré, růžové a dalších jasně barevných provedení od následujícího měsíce za velmi slušnou cenu, a to 149 dolarů (tj. v přepočtu 2 885 Kč) bez daně a dalších poplatků.

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim