reklama

One Touch Evo HD: 8palcová novinka od Alcatelu

One Touch Evo HD: 8palcová novinka od Alcatelu
2013-09-04T10:00:45+02:00
• 4. 9. 2013
1

Chytré telefony od Alcatelu, o nichž jsme vás již informovali ve včerejším článku, nejsou jedinou novinkou od tohoto výrobce. Společně s nimi bez příliš velkého aplausu přišel na přeplněný asijský trh nový tablet nesoucí název One Touch EVO 8 HD. Jeho hardwarová výbava to nebude mít v prodeji zřejmě jednoduché, pokud společnost nenasadí atraktivní prodejní cenu.

Alcatel One Touch EVO 8 HD

Oficiální seznam specifikací u One Touch EVO 8 HD odkrývá 8palcový IPS displej s rozlišením 1024 × 768 pixelů. O výkonnostní stránku se stará dvoujádrový procesor RK3066 od Rockchipu založený na architektuře ARM Cortex-A9 s frekvencí 1,6 GHz a operační paměť RAM o velikosti 1 GB. Vnitřní 4GB paměť si majitele budou moci rozšířit až o 64 GB díky přítomnému slotu na paměťové microSD karty.

Čelní část doplňuje 2megapixelová kamerka pro uskutečnění videohovorů, naopak záda nesou 3megapixelový senzor fotoaparátu společně s 4160mAh baterií. Mezi ostatními specifikacemi se nachází operační systém Android ve verzi 4.2 Jelly Bean, podpora WiFi, LTE, HSPA+ a také samozřejmě 3G modul.

Tyto specifikace zařízení ze střední třídy bohužel v dnešní době nebudou konkurenceschopné, ani proti nejnovějšímu Nexusu 7. Nicméně bližší informace týkající se začátku prodeje nebo prodejní ceny budou dostupné v nejbližších dnech, jakmile je uvolní samotný výrobce.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

...No...Name...

4. 9. 2013, 14:21

Podle mě tohle Nexusu konkurovat nechce. Nejprodávanější tablety jsou, alespoň u nás, kolem 2-4k…a pokud tohle bude mít v základu 3G, určitě si zákazníky najde :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim