reklama

Elegantní smartphone Alcatel One Touch Idol Alpha

Elegantní smartphone Alcatel One Touch Idol Alpha
2013-09-04T14:24:42+02:00
• 4. 9. 2013

Právě dnes odstartoval veletrh IFA v Berlíně, kde bude představeno hodně mobilních novinek. Společnost Alcatel se chce pochlubit smartphonem One Touch Idol Alpha, který bude k vidění již 6. září v pátek. Nyní zde máme první oficiální informace, dle kterých se dá soudit, že svými specifikacemi se nezařadí mezi top modely, ale elegantnějším designem může zaujmout zákazníky.

alcatel-one-touch-alpha

Na přední straně najdeme 4,7palcový IPS displej s HD rozlišením a o výkon se postará blíže nespecifikovaný čytřajádrový procesor s taktovací frekvencí 1,2 GHz (zřejmě Mediatek). Idol Alpha má kovový rám, který je kombinovaný s průhlednými prvky. Například spodní část je dle produktové fotografie průhledná – zde se nezapře vypůjčení designu od Sony. I zde se tak setkáme s různými barvami při přehrávání hudby, videa nebo příchozí notifikace. Samotné tělo má tloušťku 7,5 milimetru.

Na bližší specifikace si musíme počkat do pátku. Zatím nezníme oficiální cenu nebo dostupnost. Jakmile vše bude zveřejněno, aktualizujeme článek.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim