reklama

ElegantnĂ­ smartphone Alcatel One Touch Idol Alpha

ElegantnĂ­ smartphone Alcatel One Touch Idol Alpha
2013-09-04T14:24:42+02:00
• 4. 9. 2013

Právě dnes odstartoval veletrh IFA v Berlíně, kde bude představeno hodně mobilních novinek. Společnost Alcatel se chce pochlubit smartphonem One Touch Idol Alpha, který bude k vidění již 6. září v pátek. Nyní zde máme první oficiální informace, dle kterých se dá soudit, že svými specifikacemi se nezařadí mezi top modely, ale elegantnějším designem může zaujmout zákazníky.

alcatel-one-touch-alpha

Na pĹ™ednĂ­ stranÄ› najdeme 4,7palcovĂ˝ IPS displej s HD rozlišenĂ­m a o vĂ˝kon se postará blĂ­Ĺľe nespecifikovanĂ˝ ÄŤytĹ™ajádrovĂ˝ procesor s taktovacĂ­ frekvencĂ­ 1,2 GHz (zĹ™ejmÄ› Mediatek). Idol Alpha má kovovĂ˝ rám, kterĂ˝ je kombinovanĂ˝ s prĹŻhlednĂ˝mi prvky. Například spodnĂ­ část je dle produktovĂ© fotografie prĹŻhledná – zde se nezapĹ™e vypĹŻjÄŤenĂ­ designu od Sony. I zde se tak setkáme s rĹŻznĂ˝mi barvami pĹ™i pĹ™ehrávánĂ­ hudby, videa nebo příchozĂ­ notifikace. SamotnĂ© tÄ›lo má tloušťku 7,5 milimetru.

Na bližší specifikace si musíme počkat do pátku. Zatím nezníme oficiální cenu nebo dostupnost. Jakmile vše bude zveřejněno, aktualizujeme článek.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim