reklama

Samsung ukázal nový Galaxy Trend 3

Samsung ukázal nový Galaxy Trend 3
2013-09-27T13:30:11+01:00
• 27. 9. 2013

Na čínský trh v brzké době dorazí nově představení model Trend 3 zapadající do modelové řady Galaxy od společnosti Samsung. Střední třídu chytrých zařízení doplní tento nástupce předchozího telefonu, který byl představen v dubnu letošního roku. Výrobce nebude sázet na výkonnostní stránku, ale spíše půjde o průměrné zařízení sázející na vlastní značku.

Samsung Galaxy Trend 3

Samsung Galaxy Trend 3 oproti svému předchůdci dostal o něco větší displej, přesněji 4,3palcový s rozlišením 800 x 480 pixelů a novější operační systém ve verzi 4.2 Jelly Bean. O výkon se postará dvoujádrový procesor taktovaný 1,2 GHz a vnitřní paměť bude možné rozšířit o paměťovou microSD kartu. Výdrž zajistí baterie o velikosti 1800 mAh.

Samsung Galaxy Trend 3 - dual-SIM

Samozřejmosti je, jako u většiny zařízení z Číny, podpora funkce dual-SIM. Každopádně žádný z nich nedostal nic navíc a zakoupíte jej v čínských obchodech prozatím jen v bílém provedení. Zda se objeví i mimo domovskou zemi není zcela jasné.

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim