reklama

MINI One se stává kopií HTC One Mini

MINI One se stává kopií HTC One Mini
2013-09-19T00:52:48+01:00
• 14. 9. 2013

Čínští výrobci evidentně nepřestávají mít v oblibě výrobu napodobenin, ani v případě zmenšených verzí vlajkových lodí. Důkazem toho je nově uvedené zařízení s názvem MINI One, jehož designové provedení jasně vychází z modelu One Mini od tchajvanské společnosti HTC. Novinka v jasně červené barvě bude lákat případné zákazníky na nižší cenu, která se samozřejmě odráží na výbavě.

Mini One

Cenově dostupný MINI One dostal do přední části 4,3palcový displej s rozlišením 480 x 854 pixelů. Hardwarovou stránku pravděpodobně vyplňuje procesor od MediaTeku společně s potvrzenou operační pamětí RAM o velikosti 512 MB a 4GB interní paměť na uživatelská data. Zadní část nabídne pouze 2megapixelový senzor fotoaparátu.

Ostatní specifikace standardně zahrnují podporu dual-SIM, GPS nebo Bluetooth. Softwarovou výbavu zajišťuje předinstalovaný operační systém Android ve verzi 4.1 Jelly Bean. Nakonec nelze očekávat například podporu LTE sítí, jako je tomu u skutečného HTC One Mini, protože jde o zařízení s cenovkou pod 100 dolarů (tj. 1 942 Kč) bez daně a dalších poplatků.

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim