reklama

MINI One se stává kopií HTC One Mini

MINI One se stává kopií HTC One Mini
2013-09-19T00:52:48+02:00
• 14. 9. 2013

Čínští výrobci evidentně nepřestávají mít v oblibě výrobu napodobenin, ani v případě zmenšených verzí vlajkových lodí. Důkazem toho je nově uvedené zařízení s názvem MINI One, jehož designové provedení jasně vychází z modelu One Mini od tchajvanské společnosti HTC. Novinka v jasně červené barvě bude lákat případné zákazníky na nižší cenu, která se samozřejmě odráží na výbavě.

Mini One

Cenově dostupný MINI One dostal do přední části 4,3palcový displej s rozlišením 480 x 854 pixelů. Hardwarovou stránku pravděpodobně vyplňuje procesor od MediaTeku společně s potvrzenou operační pamětí RAM o velikosti 512 MB a 4GB interní paměť na uživatelská data. Zadní část nabídne pouze 2megapixelový senzor fotoaparátu.

Ostatní specifikace standardně zahrnují podporu dual-SIM, GPS nebo Bluetooth. Softwarovou výbavu zajišťuje předinstalovaný operační systém Android ve verzi 4.1 Jelly Bean. Nakonec nelze očekávat například podporu LTE sítí, jako je tomu u skutečného HTC One Mini, protože jde o zařízení s cenovkou pod 100 dolarů (tj. 1 942 Kč) bez daně a dalších poplatků.

Zdroj: gizchina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat