reklama

HTC zkusí WP8 u modelu Harmony

HTC zkusí WP8 u modelu Harmony
2013-09-14T09:45:35+01:00
• 14. 9. 2013

Operačního systému Windows Phone 8 s nejnovější aktualizací GDR3 hodlá využít tchajvanská společnost HTC u svého nadcházejícího modelu, o němž prozatím není známo příliš mnoho informací. Hrstka uniklých specifikací byla objevena zahraničním blogem Windows Phone a ty jsou přisuzovány připravovaného zařízení s kódovým označení Harmony.

HTC Harmony

U tohoto mobilu najdeme 4,7palcový SLCD3 displej s Full HD rozlišením. Mezi hardwarovými prvky například najdete 2GB operační paměť RAM nebo vnitřní paměť o velikosti 32 GB. Uživatele uvnitř provede zmíněný operační systém Windows Phone 8 s aktualizačním balíčkem GDR3. Představení HTC Harmony na mobilní trh se očekává v rozmezí října až listopadu.

Spekulace týkající se další výbavy hovoří o podobnosti s vlajkovým modelem HTC One, tudíž lze očekávat minimálně specifikace, jako je procesor Snapdragon 600 od Qualcommu, 4MPx UltraPixel fotoaparát, baterii s kapacitou 2300 mAh, podporu Beats Audio nebo BoomSound. Nakonec by nebylo žádným překvapení, kdybychom se dočkali mírně upravené aktuální vlajkové lodi s operačním systémem od Microsoftu.

HTC Harmony

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim