reklama

HTC zkusí WP8 u modelu Harmony

HTC zkusí WP8 u modelu Harmony
2013-09-14T09:45:35+02:00
• 14. 9. 2013

Operačního systému Windows Phone 8 s nejnovější aktualizací GDR3 hodlá využít tchajvanská společnost HTC u svého nadcházejícího modelu, o němž prozatím není známo příliš mnoho informací. Hrstka uniklých specifikací byla objevena zahraničním blogem Windows Phone a ty jsou přisuzovány připravovaného zařízení s kódovým označení Harmony.

HTC Harmony

U tohoto mobilu najdeme 4,7palcový SLCD3 displej s Full HD rozlišením. Mezi hardwarovými prvky například najdete 2GB operační paměť RAM nebo vnitřní paměť o velikosti 32 GB. Uživatele uvnitř provede zmíněný operační systém Windows Phone 8 s aktualizačním balíčkem GDR3. Představení HTC Harmony na mobilní trh se očekává v rozmezí října až listopadu.

Spekulace týkající se další výbavy hovoří o podobnosti s vlajkovým modelem HTC One, tudíž lze očekávat minimálně specifikace, jako je procesor Snapdragon 600 od Qualcommu, 4MPx UltraPixel fotoaparát, baterii s kapacitou 2300 mAh, podporu Beats Audio nebo BoomSound. Nakonec by nebylo žádným překvapení, kdybychom se dočkali mírně upravené aktuální vlajkové lodi s operačním systémem od Microsoftu.

HTC Harmony

Zdroj: unwiredview.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat