reklama

Amazon Kindle Fire HD 2 s novým vzhledem fotografie

Amazon Kindle Fire HD 2 s novým vzhledem [fotografie]
2013-09-11T17:54:37+02:00
• 12. 9. 2013

Minulý rok jsme se dočkali nových tabletů od společnosti Amazon. Nyní máme k dispozici první fotografie druhé generace modelu Kindle Fire HD, který opět bude disponovat 7palcovým displejem. I tentokrát dojde na navýšení specifikací, ale největší změna se odehrála u designu samotného zařízení.

Amazon-Kindle-Fire-HD-8.9-2 bgr-amazon-kindle-fire-2-5

Na fotografii vlevo můžete vidět loňský model a vpravo je již druhá generace. Můžeme si všimnout, že Amazon se rozhodl pro hranatější vzhled. Pokud tedy položíte Kindle Fire HD 2 na záda, zůstane po okrajích prostor, což napomůže uchopení novinky, ale například nebudou zastíněny dva reproduktory na horní straně. Celkem netradičně jsou zpracována tlačítka pro ovládání hlasitosti nebo zapínání/vypínání tabletu/displeje.

bgr-amazon-kindle-fire-2-2 bgr-amazon-kindle-fire-2-3 bgr-amazon-kindle-fire-2-4

bgr-amazon-kindle-fire-2-6 bgr-amazon-kindle-fire-2-7

Změny se dotkly displeje, přičemž nyní máme očekávat rozlišení 1920 x 1200 pixelů při zachování úhlopříčky 7 palců. Výkon by měl být dodáván Snapdragonem 800 s taktovací frekvencí 2 GHz. Velikost RAM bude 2 GB a interní úložiště nabídne 16/32/64 GB. I tentokrát se dá počítat s vylepšenou konektivitou WiFi. Upravený systém Android bude ve verzi 4.2.2 Jelly Bean.

Vyšší verze s 8,9palcovým displejem získá rozlišení 2560 x 1600 pixelů a na zadní straně bude 8MPx foťák. Bohužel v tomto případě nemáme fotografie, ale zdroj udává, že svým designem bude podobný Kindle Fire HD 2. Zatím neznáme datum představení, ale spekuluje se o konci tohoto měsíce.

Zdroj: bgr.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim