reklama

Alcatel oživuje řadu One Touch Pop

Alcatel oživuje řadu One Touch Pop
2013-09-13T01:40:55+02:00
• 8. 9. 2013

TCL se opět hlásí o pozornost se značkou Alcatel. Byly představeny novinky zapadající do modelové řady Pop. Po zařízeních s označením Idol tentokrát oživují ještě cenově dostupnější řadu o čtyři telefony s přívlastkem C1, C3, C5 a C7. Jedná se již o čtvrtou sérii, kde modely mají různé velikosti displeje a další minimálně odlišující hardwarové vlastnosti.

Alcatel One Touch Pop C

Alcatel One Touch Pop C1 dostal 4,5palcový displej s HVGA rozlišením, dvoujádrový procesor taktovaný na 1 GHz. Telefon má být cílen na uživatele hledající levné zařízení. Alcatel One Touch Pop C3 s 4palcovým displejem, WVGA rozlišením, dvoujádrovým procesorem s frekvencí 1,3 GHz, 3,2megapixelovým fotoaparátem bude zaměřen na spotřebitele se zájmem o telefon s dobrým poměrem výkonu ku ceně.

Třetí novinka, Alcatel One Touch Pop C5 má 4,5palcový displej, 5megapixelový fotoaparát a také stejný dvoujádrový procesor s taktem 1,3 GHz, jako předchozí modely. Poslední Alcatel s názvem One Touch Pop C7 disponuje samozřejmě s nejlepšími specifikacemi. Mezi nimi je displej o úhlopříčce 5 palců, čtyřjádrový procesor taktovaný na 1,3 GHz nebo 5megapixelový senzor fotoaparátu.

Závěrem lze dodat, že všechna zařízení mají uvnitř předinstalovaný operační systém Android ve verzi 4.2 Jelly Bean. K dispozici na mobilním trhu bude One Touch Pop C1 s C3 od října a One Touch Pop C5 a C7 od listopadu tohoto roku.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim