reklama

Alcatel oživuje řadu One Touch Pop

Alcatel oživuje řadu One Touch Pop
2013-09-13T01:40:55+01:00
• 8. 9. 2013

TCL se opět hlásí o pozornost se značkou Alcatel. Byly představeny novinky zapadající do modelové řady Pop. Po zařízeních s označením Idol tentokrát oživují ještě cenově dostupnější řadu o čtyři telefony s přívlastkem C1, C3, C5 a C7. Jedná se již o čtvrtou sérii, kde modely mají různé velikosti displeje a další minimálně odlišující hardwarové vlastnosti.

Alcatel One Touch Pop C

Alcatel One Touch Pop C1 dostal 4,5palcový displej s HVGA rozlišením, dvoujádrový procesor taktovaný na 1 GHz. Telefon má být cílen na uživatele hledající levné zařízení. Alcatel One Touch Pop C3 s 4palcovým displejem, WVGA rozlišením, dvoujádrovým procesorem s frekvencí 1,3 GHz, 3,2megapixelovým fotoaparátem bude zaměřen na spotřebitele se zájmem o telefon s dobrým poměrem výkonu ku ceně.

Třetí novinka, Alcatel One Touch Pop C5 má 4,5palcový displej, 5megapixelový fotoaparát a také stejný dvoujádrový procesor s taktem 1,3 GHz, jako předchozí modely. Poslední Alcatel s názvem One Touch Pop C7 disponuje samozřejmě s nejlepšími specifikacemi. Mezi nimi je displej o úhlopříčce 5 palců, čtyřjádrový procesor taktovaný na 1,3 GHz nebo 5megapixelový senzor fotoaparátu.

Závěrem lze dodat, že všechna zařízení mají uvnitř předinstalovaný operační systém Android ve verzi 4.2 Jelly Bean. K dispozici na mobilním trhu bude One Touch Pop C1 s C3 od října a One Touch Pop C5 a C7 od listopadu tohoto roku.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim