reklama

Ainol představil AX1 s 8,5mm tělem

Ainol představil AX1 s 8,5mm tělem
2013-09-11T20:00:26+02:00
• 12. 9. 2013

Na českém trhu známý výrobce cenově dostupných tabletů Ainol začátkem tohoto týdne doplnil vlastní nabídku zařízení o jeden nový přírůstek. Novinka příliš nezaujme kvůli průměrné výbavě, každopádně bude opět směřována uživatelům, kteří hledají tablet s dostatečným výkonem a odpovídající prodejní cenou.

Ainol AX1

Ainol AX1 v přední části nabízí 7palcový displej s rozlišením 1024 x 600 pixelů a 2megapixelovou kamerku pro uskutečnění videohovorů. Výkon je dodáván čtyřjádrovým procesorem MT8389 od MediaTeku, což je v podstatě tabletová verze oblíbeného procesoru MT6589T, kterou výrobci vkládají do chytrých telefonů. Tělo o rozměrech 120 x 191 x 8,5 mm má hmotnost 313 gramů.

Zadní část doplňuje 5megapixelový senzor fotoaparátu a baterie s kapacitou 3000 mAh. Mezi ostatní specifikace lze zařadit WiFi, Bluetooth, GPS nebo podporu 3G sítí pro mobilní data. Uživatelským prostředí provází mírně upravený operační systém Android 4.2 Jelly Bean. Do prodeje půjde v Číně ještě tento měsíc, a to za cenu 899 jüanů, což při přepočtu vychází na přijatelných 2 862 Kč bez daně a dalších poplatků. V tuto chvíli neznáme přesné datum, kdy bude dostupný u nás, ale budeme vás informovat aktualizací tohoto článku.

Ainol AX1 - zařízení

Zdroj: gizchina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat