reklama

Tablet Moto X nebo i phablet?

Tablet Moto X nebo i phablet?
2013-09-11T17:03:55+02:00
• 12. 9. 2013

Ještě před představením smartphonu Moto X společností Motorola se o této novince mluvilo jako o projektu X Phone. V některých spekulacích se objevovaly náznaky tabletu, přičemž jsme se jej nedočkali. Ovšem nyní zde máme několik náznaků, které přesně nehovoří o něčem konkrétním, ale dají se odhadnout další plány Motoroly.

Phonejp-popup

CEO Motoroly, Dennis Woodside, v rozhovoru pro Engadget naznačil, že v současnosti pracují na dalších zařízeních, přičemž nemůže nic konkretizovat. Redaktoři jsou si ale celkem jisti, že se připravuje tablet, který se bude výrazně lišit od dřívějších pokusů v podobě Xyboard (2011) a Xoom (2011).

xyboard-2011-12-13-600-14 xoomhands640

Dennis ale dodal, že možnost variability ve prospěch zákazníků je možnou cestou do budoucna. Z toho by se dalo odhadovat, že by tablet mohl být přizpůsobitelný skrze MotoMaker. V tuto chvíli mohou testovat nějaký tablet v Motorole, ale to ještě neznamená, že by šel do oficiální distribuce.

Dokonce Motorola chce prozkoumat i jiné možnosti. Například kategorie phabletů má ještě dost místa pro další konkurenční společnosti, jelikož tento segment trhu v podstatě okupuje Samsung, který se nedávno pochlubil pěknými prodejními čísly série Note.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim