reklama

Google Drive pro Android získává větší aktualizaci APK

Google Drive pro Android získává větší aktualizaci [APK]
2013-09-12T05:59:16+02:00
• 12. 9. 2013

Dnes jsme se dočkali nové verze aplikace Google Drive, která nám na Android zpřístupňuje cloudové úložiště. Dnešní aktualizace přináší sjednocení vzhledu a nové funkce. V oblasti grafiky Google upustil od tmavého prostředí a například boční menu je nyní ve stylu Holo Light. S tím ale souvisí i horní nabídka. Na obrázku níže můžete vidět rozdíl.

Screenshot_255

Nově si můžeme všimnout, že nám přibyla podobná nabídka ve spodní části aplikace, což může připomínat možnosti z aplikace G+. Máme zde nové tři ikony – upload, vytvoření a skenování. V případě vytvoření nového dokumentu se vám již zobrazí známé menu. Na hlavní obrazovce je ale jedno vylepšení navíc, které nyní spojuje všechny aplikace od Googlu. Jedná se o možnost aktualizace pomocí tažení prstu dolů z horní části displeje – „Swipe-down-to-refresh“.

Další novinky se týkají možnosti editovat tabulky a převážně samotné buňky. Máte na výběr z většího množství formátů, ale můžete spojovat jednotlivé buňky a tak podobně. Další vylepšení se skrývá v nastavení skenování, kde si nyní můžete zvolit, jestli se má fotografie upravovat automaticky, nebo má být černobílá, případně tedy kreslená.

nexusae0_wm_Screenshot_2013-09-11-14-30-22_thumb

Menší změna se odehrála u synchronizace souborů, kde nyní není jen možnost zastavit upload nebo download souboru. Můžete celý proces pozastavit a následně se k němu vrátit.

nexusae0_wm_Screenshot_2013-09-11-14-57-24_thumb

Aktualizace se nyní začíná šířit, ale pokud nechcete čekat, až se na vás dostane řada, můžete si stáhnout instalační APK balíček.

logo-app Disk Google Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim