reklama

Samsung začne lákat na BlackBerry Messenger – první video k dispozici

Samsung začne lákat na BlackBerry Messenger – první video k dispozici
2013-08-28T11:01:39+01:00
• 28. 8. 2013

BlackBerry před časem oznámilo, že komunikační nástroj BBM bude dostupný pro platformy Android a iOS. Zatím neznáme přesné datum uvedení, ale vypadá to, že Samsung napomůže tomuto kanadskému výrobci. BlackBerry  využije silný marketingový rozpočet korejské společnosti, která v současnosti je číslem jedna v oblasti smartphonů.

Screenshot_208

Zatím se neví, jestli BlackBerry Messenger uspěje u běžných uživatelů, ale zřejmě je zde šance v podnikové sféře. Právě do této oblasti Samsung investuje dost času i financí, aby se jeho zařízení stala dominantní v byznys sféře. Díky BBM budou mnohé společnosti moci dovolit svým zaměstnancům, aby mohli používat svůj oblíbený smartphone nebo tablet s Androidem nebo iOS. Nyní ale máme k dispozici první video z reklamní kampaně Samsungu, kde láká na BBM.

Bohužel ani zde neznáme konkrétní podmínky nebo datum uvolnění pro Samsung zařízení. Je možné, že korejská společnost dostane určitou formu exkluzivity a komunikační nástroj najdeme prvně v obchodu s aplikacemi od Samsungu.

Zdroj: thenextweb.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim