reklama

Příslušenství HTC Mini+ přichází do Evropy – známe přibližnou cenu

Příslušenství HTC Mini+ přichází do Evropy – známe přibližnou cenu
2013-08-27T06:03:26+02:00
• 27. 8. 2013

Na začátku roku tchajvanský výrobce představil poměrně netradiční příslušenství ke smartphonu HTC Butterfly J – jednalo se o HTC Mini. V podstatě to je jen příslušenství, které vypadá jako telefon, ale neobsahuje GSM modul. Po spárování se smartphonem slouží jako vzdálené ovládání, které můžete využít pro telefonování díky Bluetooth připojení. Prozatím bylo možné zakoupit toto příslušenství jen v Asii, ale nyní se dostává do Evropy. Konkrétně si našlo cestu do Velké Británie.

htc-mini-plus-slide-01

Jedná se o mírně modifikovanou verzi, která nese označení HTC Mini+. Ke komunikaci se smartphonem bude využívat Bluetooth 2.1 EDR, přičemž spárování provedete pomocí NFC. Ve funkcích najdeme možnost ovládání televize, ale nezapomnělo se na laserové ukazovátko nebo i možnosti ovládání prezentace PowerPoint. Baterie má kapacitu 320 mAh, což vydrží například na 9 hodin hovoru nebo 95 hodin pohotovostního režimu. Displej dosáhl na úhlopříčku 1,5 palce a jedná se o OLED panel s rozlišením 128 x 128 pixelů. Rozměry HTC Mini+ jsou 118.7 x 39.8 x 7.15mm.

Cena pro Velkou Británii se zastavila na £54.16, což je v přepočtu přibližně 1 600 Kč. V současnosti je HTC Mini+ kompatibilní s HTC One mini, HTC Butterfly s, HTC Desire 200 a HTC Desire 500, ale po aktualizaci softwaru přibude i HTC One. Dostupnost v dalších zemích bude upřesněna později.

Zdroj: phandroid.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat