reklama

Motorola Skip – odemykání Moto X pomocí NFC

Motorola Skip – odemykání Moto X pomocí NFC
2013-08-25T00:13:14+01:00
• 24. 8. 2013

Novinka od firmy Motorola – Moto X, sklízí v Americe velký úspěch. Lidé se připravují na spouštění Google Now pomocí hlasu i přesto, že je mobil zamknutý. Telefon reaguje pouze na váš hlas a je to tedy více ošetřeno, než je to zatím u Google Glass. Motorola však skrývá v rukávu ještě další trik, který nese název Motorola Skip.

motorola-skip-moto-x-accessory-nfc-unlock-1

Pokud si budete chtít pořídit Motorola Skip, připlatíte si ještě dalších $19.99 k vašemu novému telefonu. Zatím je to ale pouze jen limitovaná nabídka, která platí když si telefon navrhnete v MotoMakeru. Zatím nebylo upřesněno, jestli limitovaná nabídka znamená jen sníženou cenu, nebo je tohoto příslušenství jen pár kusů.

Nastavení Motorola Skip je velice jednoduché. Stačí vám pouze splnit tři kroky, které nejsou vůbec složité. Více uvidíte na obrázku pod tímto odstavcem. Co však budete dělat, když si Skip zapomenete? Budete moci využít další typy zabezpečení, například čtyřmístný PIN kód.

motorola-skip-moto-x-accessory-nfc-unlock-2

Toto malé zařízení, jak jste si nejspíše všimli, pracuje přes NFC a jediné co dělá, je to, že odemyká vaší Motorolu Moto X. Jelikož se tento telefon k nám s největší pravděpodobností nedostane, ale možná se podobná funkcionalita objeví v zařízeních, která jsou plánovaná pro evropský trh. Na ty si ale musíme počkat.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Zaměstnán v IT oboru v Praze. Zajímám se o svět moderní techniky. Vlastním a jako primární telefon používám Ulefone Power, ke kterému používám tablet Apple iPad Air 2. Dříve zastánce Androidu, nyní se chystám na přechod na systém iOS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim