reklama

BlackBerry Q10 ve zlato-bílé barvě představen v Emirátech

BlackBerry Q10 ve zlato-bílé barvě představen v Emirátech
2013-08-24T11:10:53+01:00
• 24. 8. 2013

Kanadská společnost BlackBerry představila speciální verzi modelu Q10 ve Spojených arabských emirátech, který bude převážně zaměřen na majitele s tučným kontem. Případní majitelé zaplatí za exkluzivní barevné provedení či použité materiály.

BlackBerry Q10

Edice zlato-bílého zařízení vypadá daleko lépe než obvyklé zpracování v černém nebo bílém ladění. Chloubou jsou zlaté rámy z nerezové oceli doplněné o některé další části ve stejné barvě. Uživatelé v prodejním balení najdou kožené pouzdro určené k ochraně a navíc získají jedno z řady jedinečných čísel k BlackBerry PIN. Co se týká výbavy uvnitř, tak zde nedošlo k žádné hardwarové ani softwarové úpravě, jako tomu většinou bývá u jiných modelů za vyšší cenu.

Telefon má tedy dvoujádrový procesor taktovaný na 1,5 GHz, plnohodnotnou QWERTY klávesnici, 8megapixelový fotoaparát či přední VGA kamerku. Jak se v úvodu avizovalo, tak cena zlato-bílé Q10 se ve Spojených arabských emirátech vyšplhala na hodnotu 3799 AED, což při přepočtu vychází na 19 913 Kč bez daně a dalších poplatků. Ačkoliv nejde o žádné statisíce, i přesto je možné zařízení zakoupit pouze v prodejně BlackBerry v Dubai Mall.

Zdroj: intomobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim