reklama

S MotoMaker navrhnete originální Moto X videa

S MotoMaker navrhnete originální Moto X [videa]
2013-08-01T23:30:04+01:00
• 2. 8. 2013
2

VÄŤera jsem se doÄŤkali pĹ™edstavenĂ­ novĂ©ho smartphonu od Motoroly – Moto X. ChvĂ­li jsme ÄŤekali a pátrali jsme, jestli bude ĹľivĂ˝ pĹ™enos ze samotnĂ© události, ale nakonec se ukázalo, Ĺľe v jednu chvĂ­li zahraniÄŤnĂ­ weby vypustily svĂ© ÄŤlánky o tomto modelu. V podstatÄ› šlo jen o potvrzenĂ­ informacĂ­.

Moto X se bude odlišovat od konkurence hlavně svým designem, jelikož jej máte kompletně ve svých rukou. Můžete si zvolit materiál, jeho barvu a co má být na něm napsáno. Dle Motoroly je zde až 2000 variací pokud nepočítáme text na zádech, který si zvolíte dle libosti. Ovšem výrobce jde ještě dál, jelikož si budete moci zvolit uvítací animaci nebo tapetu na ploše. Ve výsledku zákazník získá zcela originální zařízení.

Prozatím je tento webový nástroj nedostupný a v dohledné době si na něj nemůžeme v naší zemi dělat zálusk. Snad se jednou dočkáme, ale pokud máte známého v USA, tak zajisté nebude problém získat Moto X. Nyní se ještě můžete podívat na video z webu TechnoBuffalo, kde je ukázána práce s tímto nástrojem.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Milan Janda

2. 8. 2013, 11:04

milĂ˝ ježíšku… :-)

Pavel Kořítko

2. 8. 2013, 8:17

Doufám, že bude v ČR.. Včera co jsem se koukal na videa, tak ho strašně chci! :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim