reklama

Micromax Canvas Doodle 2: Přerostlý mobil z Indie

Micromax Canvas Doodle 2: Přerostlý mobil z Indie
2013-08-30T11:00:39+01:00
• 30. 8. 2013

Druhý výrobce chytrých zařízení pocházející z Indie uvedl na místní trh novinku v podobě telefonu s názvem Canvas Doodle 2. Zařízení může zaujmout svou velikosti nebo neotřelou konstrukcí, přičemž hardwarové prvky se nedočkaly žádné zvláštní změny oproti svým konkurentům. Součástí prodejního balení je i několik využitelných příslušenství, které nakonec zaobaluje průměrná cenovka.

Micromax Canvas Doodle 2

Nejnovější přírůstek Micromaxu, Canvas Doodle 2 dostal do své přední části 5,7palcový IPS LCD displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů při hustotě pixelů 257 ppi. Samozřejmostí je přítomnost 5megapixelové kamerky pro videohovory umístěná v horní části. O výkon se stará čtyřjádrový procesor MT6589 od MediaTeku o frekvenci 1,2 GHz založený na architektuře Cortex-A7 společně s 1GB operační pamětí RAM a doplňuje jej 16GB interní paměť, bohužel nerozšiřitelná o paměťové karty.

Zadní část kromě 2600mAh baterie přišla také s 12megapixelovým fotoaparátem. Softwarovou výbavu zajišťuje operační systém Android ve verzi 4.2.1 Jelly Bean doplněný o přeinstalované aplikace, jako je M!Doodle, M!Live, M!Zone či M!Security. Mezi zajímavé prvky lze například zahrnout možnost odemknutí zařízení pouhým zatřesením.

Micromax Canvas Doodle 2 zakoupíte od tohoto týdne postupně v zahraničních obchodech za cenu 19 990 indických rupií, což při přepočtu vychází na 5 639 Kč bez daně a dalších poplatků. Uvnitř balení včetně zařízení nadto najdete stylus a výklopný kryt.

Micromax Canvas Doodle 2 Micromax Canvas Doodle 2 - boční část

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim