reklama

LG představil low-endový model Optimus L1 II

LG představil low-endový model Optimus L1 II
2013-08-12T09:00:14+01:00
• 12. 8. 2013

Mobilní novinky v podobě modelů G2, L3, L3 II nejsou posledními kusy zařízení od společnosti LG. Jihokorejský výrobce představuje další chytrý telefon s názvem Optimus L1 II, jehož cílovou skupinou bude především nejméně náročnější část uživatelů a bude zapadat mezi takzvané low-endy. Nově představený model kromě zajímavého a neotřelého designu také potěší velmi nízkou prodejní cenou.

LG

LG Optimus L1 II půjde do souboje proti Samsungu a jeho známým zařízením Galaxy Pocket nebo Young, která jsou dostupná takřka po celé Evropě a Asii. Jeho přední část zaujímá 3palcový displej s rozlišením 240 x 320 pixelů a hustotou pixelů 133 ppi. O výkon se stará procesor Snapdragon S1 MSM7225A od Qualcommu taktovaný na 1 GHz, založený na architektuře ARM Cortex-A5 a operační paměť RAM o velikosti 512 MB.

LG Optimus L1 II

Záda zařízení nesou 2megapixelový fotoaparát a 1540mAh baterii. Uživatelé mají k dispozici 4GB vnitřní paměť, kterou můžou dále rozšířit prostřednictvím slotu na paměťové microSD karty. Další technické specifikace uvádí přítomnost FM rádia, Bluetooth 3.0, Wi-Fi, GPS, A-GPS, akcelerometru, kompasu a senzorů, jako je světelný nebo proximity. Výbavu uzavírá operační systém Android ve verzi 4.1.2 Jelly Bean.

Zda tento pokus s malým, ale nabitým telefonem bude úspěšný a konkurenceschopný Samsungu, ukáže čas a zájem. Nicméně prvním krokem k úspěchu by mohla být samotná prodejní cena, jejíž hranice by měla začínat pod 100 dolary (tj. přepočtu 1 936 Kč) bez daně a dalších poplatků.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim