reklama

Drogerie Rossmann v mobilní aplikaci!

Drogerie Rossmann v mobilní aplikaci!
2013-08-10T08:42:00+01:00
• 10. 8. 2013

Chytré mobilní telefony již dávno nejsou záležitostí pouze mužů. Stále více našich drahých poloviček tyto mobilní telefony nakupuje, což si uvědomují i prodejci. Na Google play se nově objevila aplikace Drogerie Rossmann, kterou jistě všichni znáte.

large_rossmann-oliverchester

Není pochyb, že je tato aplikace zaměřená hlavně pro ženy. Aplikace nabízí překvapivě mnoho funkcí. Najdete zde  nákupní seznam či soupis prodejen s ukazatelem, ke které to máte nejblíže. Další z funkcí je přehled produktů a navíc i položka produktů, které jsou aktuálně za akční cenu.

mobilni-aplikace-rossmann-01-hlavni-obrazovka-by-eman mobilni-aplikace-rossmann-02-akcni-ceny-by-eman

Nedílnou součástí jsou novinky drogerie Rossmann, kde se můžete dozvědět mnoho informací o tomto řetězci. Příznivce si zajisté najde i widget, ve kterém se vám zobrazí seznam vámi vybraných věcí k nákupu, abyste na nic nezapomněli. Momentálně je dostupná pouze verze pro Android, nicméně pro uživatele iOs bude aplikace dostupná během září.

mobilni-aplikace-rossmann-06-prodejny-by-eman mobilni-aplikace-rossmann-07-prodejny-detail-by-eman

Aplikace je na Google play ke stažení zdarma.  logo-app ROSSMANN CZ ROSSMANN Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim