reklama

CyanogenMod představuje podporu ChromeCast pro všechna videa

CyanogenMod představuje podporu ChromeCast pro všechna videa
2013-08-10T09:00:42+02:00
• 10. 8. 2013

Jistě vzpomínáte na nedávno představené zařízení ChromeCast od Googlu, které umožňuje jednoduše streamovat obsah pro vybrané služby z telefonu či prohlížeče Chrome do vaší televize. Nyní vývojář Koushik Dutta ze CyanogenModu přidal do systému potřebný framework, abyste mohli streamovat jakýkoliv audio/video obsah přímo ze zařízení bez nutnosti jej posílat na internet.

google-chromecast-main2

Funguje to poměrně jednoduše. Určité rozšíření integrované do CyanogenModu vezme všechen audio či video obsah z jakékoliv aplikace, která využívá systémový MediaPlayer. Ten pak obsah přeposílá rovnou do ChromeCast. Streamováno tak může být i obsah ve vašem telefonu nebo na SD kartě. Vývojář také zveřejnil video, ve kterém celou tuto záležitost prezentuje:

Zatím nebylo zveřejněno, kdy se této funkce dočkáme, předpokládáme však, že by to mohlo být v rámci některé z příštích verzí CyanogenModu.

Zdroj: plus.google.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim