reklama

Dotekománie doporučuje #2 – Circle File (Android)

Dotekománie doporučuje #2 – Circle File (Android)
2013-08-24T12:08:51+01:00
• 3. 8. 2013
1

Máte neustále problémy s volným místem v paměti telefonu či na SD kartě? Na Google Play se nachází řešení v podobě aplikace Circle File. Tento jednoduchý program patří k velmi dobrým pomocníkům ve chvíli, kdy je vaše paměť zaplněná a vám nezbývá nic jiného, než smazat soubory, které zabírají nejvíce místa, nebo jsou pro vás již zbytečné. Autorem aplikace je český vývojář Saljack.

unnamed

Circle file je nástrojem, který přesně analyzuje umístění, které si zvolíte. Program funguje na jednoduchém principu. Uživatel tuto aplikaci otevře a následně je vše intuitivní. Po zvolení umístění, které chceme analyzovat, se nám zobrazí výpis všech složek se všemi možnými informacemi. Ovšem nejdůležitější z nich je, která složka zabírá z celkové paměti nejvíce místa.

unnamed_1_ unnamed_2_

Program dovoluje pouze nastavení zobrazení využití celkové paměti a to buď „koláč“ nebo obyčejnou lištu. Na druhou stranu by v této aplikaci nebylo ani co nastavovat. Další důležitou funkcí, kterou ocení především pokročilý uživatel, je uložení oblíbených složek, či míst. Takto dosáhnete opravdu rychlého zjištění, co paměť zabírá nejvíce.

unnamed_3_ unnamed

Nelze zapomenout také na možnost přímého smazání souborů, takže nemusíte dohledávat soubory nebo složky v jiném správci souborů. Mazání není také vůbec složité, stačí přidržet prst na složce či souboru, který chcete vymazat, a potvrdit smazání. I přesto, že se program nachází v beta verzi, tak vše funguje bezchybně a rychle.

Circle file se nachází na Google Play delší dobu a je uživateli ohodnocen 4,7/5, tedy jako výborný.

logo-app Circle File Saljack Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim