reklama

Dotekománie doporučuje #3 – TuneIn

Dotekománie doporučuje #3 – TuneIn
2014-02-04T21:54:43+01:00
• 10. 8. 2013

Téměř každé mobilní zařízení má dnes zabudován FM přijímač. Pokud jste někdy vyzkoušeli poslech přes FM modul, jistě jste nebyli spokojeni  s kvalitou příjmu. Dnes se naštěstí nabízí mnoho možností, jak tuto kvalitu zlepšit.

unnamed-2

Jedním z nich je používat rádio přes datový přenos, kde je kvalita zajištěna, protože se zde nenacházejí místa se slabým příjmem a dalšími okolnostmi, které kvalitu poslechu ovlivňují. K jedním z nejlepších poskytovatelů poslechu rádií přes internet je služba TuneIn.com.

mzl.gjbgwcpk.640x960-75 unnamed

Služba tuneIn je dostupná napříč všemi mobilními platformami. Aplikace nabízí většinu celosvětových rádií k poslechu ve velmi dobré kvalitě. Ovládání tuneIn zvládne opravdu každý. Není potřeba žádná registrace ani platby a rádia si můžete pustit i ve svém prohlížeči. Rádia jsou rozdělena podle žánru, ale také dle měst. TuneIn také nabízí zobrazení rádií závislé na vaší poloze. Tato funkce funguje velmi dobře a většina rádií se opravdu zobrazí správně.

865ecb65-7f20-4f16-9d46-f0e52a2af98c tunein_7

TuneIn nabízí registraci, díky které budete mít možnost si svá oblíbená rádia ukládat a tím získáte možnost mít svá rádia zařazení na prvních pozicích ve výběru. Vše je zcela zdarma a dostupné ve většině zemí.

logo-app TuneIn Radio TuneIn Inc Zdarma ANDROID logo-app TuneIn Radio Developer Zdarma iOS

[winphone]/tunein-radio/7f7e3f68-ba3a-e011-854c-00237de2db9e[/winphone]

 

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim