reklama

Oficiální název Xperie Honami nebude nijak originální spekulace, aktualizováno

Oficiální název Xperie Honami nebude nijak originální [spekulace, aktualizováno]
2013-08-20T18:55:07+01:00
• 20. 8. 2013

Aktualizováno 20.8.

KromÄ› dalších ĂşdajnĂ˝ch tiskovĂ˝ch fotografiĂ­ se nynĂ­ ukazuje název tohoto pĹ™ipravovanĂ©ho top modelu. KĂłdovĂ© oznaÄŤenĂ­ Honami bude zĹ™ejmÄ› vystřídáno názvem Z1, takĹľe ve vĂ˝sledku se bude jednat o Sony Xperia Z1. Nejedná se o nijak originálnĂ­ pojmenovánĂ­, ale pĹ™i vyslovovánĂ­ se bude název podobat HTC One –  „Sony Xperia Z One“. ZatĂ­m se nejedná o potvrzenĂ© informace, ale jiĹľ pĹ™ed nÄ›jakou dobu se spekulovalo o vyuĹľitĂ­ ÄŤĂ­slovky „jedna“.

Sony-Honami-press-renders-back-colors

Původní článek 15.8.

Na internetu je možno najít hned několik uniklých snímků ještě nepředstaveného modelu Sony Xperia Honami. Rázem tedy někoho napadlo porovnat testovací vzorek s konkurencí od Apple. Jak je z obrázků vidno, samotný displej obřího Honami je velikostně srovnatelný s tělem iPhone 5. Konstrukce nového smartphonu se drží prvků svých předchůdců, takže nelze přehlédnout tlačítko pro zapínání a vystouplé hrany.

White-Honami_1-640x853White-Honami_2-640x853

Pevná konstrukce neumožní výměnu baterie, která by měla mít kapacitu 3 000 mAh. Pro zapojení do doku se bude využívat dvojice kontaktů. V horní části pak najdeme konektor pro připojení sluchátek. Z jedné fotografie se můžeme dozvědět, že 20.7MPx fotoaparát disponuje objektivem G a videa bude možno natáčet v rozlišení 4K. Mnohem více informací se dozvíme z veletrhu IFA již 4. září.

White-Honami_3-640x853White-Honami_4-640x853

Zdroje: xperiablog.net, unwiredview.com

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim