reklama

Ofici├íln├ş n├ízev Xperie Honami nebude nijak origin├íln├ş spekulace, aktualizov├íno

Ofici├íln├ş n├ízev Xperie Honami nebude nijak origin├íln├ş [spekulace, aktualizov├íno]
2013-08-20T18:55:07+02:00
ÔÇó 20. 8. 2013

Aktualizováno 20.8.

Krom─Ť dal┼í├şch ├║dajn├Żch tiskov├Żch fotografi├ş se nyn├ş ukazuje n├ízev tohoto p┼Öipravovan├ęho top modelu. K├│dov├ę ozna─Źen├ş Honami bude z┼Öejm─Ť vyst┼Ö├şd├íno n├ízvem Z1, tak┼że ve v├Żsledku se bude jednat o Sony Xperia Z1. Nejedn├í se o nijak origin├íln├ş pojmenov├ín├ş, ale p┼Öi vyslovov├ín├ş se bude n├ízev podobat HTC One – ┬á„Sony Xperia Z One“. Zat├şm se nejedn├í o potvrzen├ę informace, ale ji┼ż p┼Öed n─Ťjakou dobu se spekulovalo o vyu┼żit├ş ─Ź├şslovky „jedna“.

Sony-Honami-press-renders-back-colors

P┼»vodn├ş ─Źl├ínek 15.8.

Na internetu je mo┼żno naj├şt hned n─Ťkolik unikl├Żch sn├şmk┼» je┼ít─Ť nep┼Öedstaven├ęho modelu Sony Xperia Honami. R├ízem tedy n─Ťkoho napadlo porovnat testovac├ş vzorek s┬ákonkurenc├ş od Apple. Jak je z┬áobr├ízk┼» vidno, samotn├Ż displej ob┼Ö├şho Honami je velikostn─Ť srovnateln├Ż s┬át─Ťlem iPhone 5. Konstrukce nov├ęho smartphonu se dr┼ż├ş prvk┼» sv├Żch p┼Öedch┼»dc┼», tak┼że nelze p┼Öehl├ędnout tla─Ź├ştko pro zap├şn├ín├ş a vystoupl├ę hrany.

White-Honami_1-640x853White-Honami_2-640x853

Pevn├í konstrukce neumo┼żn├ş v├Żm─Ťnu baterie, kter├í by m─Ťla m├şt kapacitu 3┬á000 mAh. Pro zapojen├ş do doku se bude vyu┼ż├şvat dvojice kontakt┼». V┬áhorn├ş ─Ź├ísti pak najdeme konektor pro p┼Öipojen├ş sluch├ítek. Z┬ájedn├ę fotografie se m┼»┼żeme dozv─Ťd─Ťt, ┼że 20.7MPx fotoapar├ít disponuje objektivem G a videa bude mo┼żno nat├í─Źet v┬ározli┼íen├ş 4K. Mnohem v├şce informac├ş se dozv├şme z┬áveletrhu IFA ji┼ż 4. z├í┼Ö├ş.

White-Honami_3-640x853White-Honami_4-640x853

Zdroje: xperiablog.net, unwiredview.com

reklama
reklama

Redakce

Dotekom├ínie v├ís provede sv─Ťtem mobiln├şch za┼Ö├şzen├ş a technologi├ş. ─ît─Ťte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim