reklama

Aktualizace Twitteru pro Android a iOS přináší přehlednější konverzace

Aktualizace Twitteru pro Android a iOS přináší přehlednější konverzace
2013-08-29T11:05:55+01:00
• 29. 8. 2013

Uživatelé sociální sítě Twitter se dnes dočkali příjemné změny, která se týká mobilních aplikací pro Android a iOS i samotné webové verze. Řeč je o novém vzhledu pro konverzace mezi jednotlivými uživateli, od kterého si Twitter slibuje lepší přehlednost a přístupnost. Na hlavní obrazovce jsou nyní pod každým tweetem k nalezení poslední tři chronologicky uspořádané komentáře, pro kompletní přehled pak stačí daný tweet jednoduše otevřít. K vidění jsou navíc i komentáře od lidí, které nemáte mezi sledovanými. Pro lepší přehlednost odteď bude každá konverzace pospojována vertikální lištou.

twitter twitter2

Tímto ale změny nekončí. Web i aplikace pro Android již umožní přímo nahlašovat škodlivé a nežádoucí tweety, přičemž uživatelé iOS tuto možnost mají už nějakou dobu. Za zmínku stojí i velká optimalizace pro levné a nevýkonné telefony s Androidem, pro které byla velikost aplikace snížena o polovinu. Vývojáři slibují, že optimalizaci aplikace pro méně výkonné telefony budou nadále zlepšovat a snažit se tak zpříjemnit používání Twitteru lidem na celém světě.

logo-app Twitter Twitter, Inc. Zdarma ANDROID
logo-app Twitter Developer zdarma iOS

Zdroje: androidpolice.com, blog.twitter.com

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim