reklama

Aktualizace Klávesnice Google odhaluje skrytou nabídku apk

Aktualizace Klávesnice Google odhaluje skrytou nabídku [apk]
2013-08-29T05:26:09+02:00
• 29. 8. 2013
1

Klávesnicí Google se ještě před pár měsíci mohli pyšnit pouze telefony a tablety řady Nexus, byla však zveřejněna na Google Play a vyzkoušet si ji tak můžete na jakémkoliv zařízení. Dnes se navíc dočkala zásadního vylepšení, které jistě potěší všechny majitele tabletů. Pro zadávání čísel bylo doteď potřeba zdlouhavě přecházet do nabídky speciálních znaků, nyní však již stačí podržet jakékoliv tlačítko z horní řady klávesnice, jak je tomu u telefonů. Nezapomnělo se však také na obvyklé opravy chyb a vylepšení stability pro ještě lepší používání.

Converted_file_b2fd248a

V obchodě Play bude postupně dostupná pro všechny, ale pokud nechcete čekat, můžete si ji opět nainstalovat pomocí APK balíčků:

Opět došlo na rozbor a zjistilo se, že i v tomto případě se zde nachází speciální skrytá nabídka, která odhaluje novinky. Asi tou nejzajímavější je možnost přepínání vzhledů. To by mohlo znamenat, že si v dohledné době budeme moci více přizpůsobit tuto klávesnici, aby zapadala do vzhledu systému. Pokud si chcete vyzkoušet jednotlivé styly, tak budete potřebovat třeba Nova launcher. Podržením prstu na domácí obrazovce vložíte zkratku, následně vyberete aktivitu a zvolíte Google Klávesnici. Tímto získáte přístup do speciální nabídky.

Screenshot_213

logo-app Gboard – klávesnice od Googlu Google LLC Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Ladislav Polický

29. 8. 2013, 9:51

To zadavani číslic je novinka pro tablety? Protože na mobilu to tak fungovalo vždy, tak se ptám.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat