reklama

6palcový konkurent pro Galaxy Note od Alcatelu

6palcový konkurent pro Galaxy Note od Alcatelu
2013-08-18T19:51:01+01:00
• 19. 8. 2013

Ruský bloger Eldar Murtazin má na svém kontě hodně úniků, za což ho výrobci smartphonů přímo nenávidí. Nokia dokonce začala hlavně kvůli němu pracovat na opatření proti podobným informacím. Nyní se postaral o zveřejnění dalšího zařízení, které bude představeno v tomto roce. Jedná se o Alcatel One Touch Scribe Pro s displejem o úhlopříčce 6 palců.

V tuto chvíli neznáme rozlišení zobrazovacího panelu. Přístroj bude mít stylus, mohlo by proto jít o konkurenta pro Galaxy Note. S největší pravděpodobností se nevyrovná korejskému zařízení ve specifikacích, ale můžeme očekávat nižší cenu. Díky tomu by se zařízení mohlo rozšířit.

gsmarena_001 (20)

Ze základních specifikací dále víme, že výkon bude dodáván blíže nespecifikovaným čtyřjádrovým procesorem s taktovací frekvencí 1,5 GHz. Bude zde podpora dvou SIM karet, takže se dá uvažovat o SoC od MediaTeku. Dále na zadní straně najdeme 13MPx foťák  a baterie bude mít kapacitu 3400 mAh. Zajímavostí může být samotný obal pro zařízení, jelikož bude disponovat LED diodami, které budou moci zobrazovat základní informace – například čas.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim