reklama

Nexus 5 bude vycházet z G2, ale projde velkými změnami

Nexus 5 bude vycházet z G2, ale projde velkými změnami
2013-08-18T19:50:23+01:00
• 19. 8. 2013

Za poslední dva týdny se objevilo několik náznaků, že nadcházející Nexus smartphone bude disponovat Snapdragonem 600, ale zřejmě dojde ke změně nebo se jednalo jen o výmysl. Nové informace pocházejí z webu tinhte.vn, který se již postaral o rozruch, když jako první zveřejnil ve velkém předstihu na videu dnes již známý smartphone Moto X. Nyní zde máme specifikace a náznaky, na co se můžeme těšit u nového Nexusu.

lg-nexus-7-360Nexus 4 – vychází z LG Optimus G

Dle jejich zdrojů bude Nexus 5 skutečně vycházet z LG G2, ale máme rovnou zapomenout na zadní tlačítka a foťák umístěný na střed. Vše bude na běžných místech, ale například displej zůstane. To znamená, že se můžeme těšit na tenký rámeček a Full HD rozlišení. Ovšem není jasné, jestli zůstanou spodní reproduktory, nebo se přesunou na jinou stranu.

Výkon bude opět dodáván Snapdragonem 800, ale spekuluje se o 10MPx foťáku, který bude mít RGBC senzor. Zde se ale navíc spekuluje o zachování původní z G2 s OIS (optická stabilizace obrazu). Bohužel asi některéz vás nepotěšíme informací, že na zadní straně bude použito opět sklo. Velikost baterie není známa, ale zřejmě můžeme očekávat 3000 mAh.

Zdroj: tinhte.vn

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim