reklama

Vychází veřejná beta MoDaCo.SWITCH – přepínání systémů na HTC One

Vychází veřejná beta MoDaCo.SWITCH – přepínání systémů na HTC One
2013-07-28T17:19:02+01:00
• 29. 7. 2013

Vývojář Paul O’Brien, zakladatel MoDaCo, zveřejnil první veřejnou betaverzi projektu MoDaCo.SWITCH pro HTC One. Ten umožňuje velmi elegantní přepínání mezi Androidem s nadstavbou Sense 5 a čistým Google Play Edition bez nadstavby, obě ve verzi 4.2.2. Nejedná se však o obyčejný dual-boot, systémy dokáží navzájem sdílet mezi sebou vaše aplikace a data. Přepínání probíhá přes speciální aplikaci s názvem „Switch“, kde jen vyberete, na jaký systém chcete přepnout. Toto unikátní řešení se možná dočká realizace i na Samsungu Galaxy S4.

modacoswitchdemossbig

Uveřejnění se dočkala betaverze s pořadovým číslem 8 a zatím je podporována pouze GSM verze HTC One. Jelikož se jedná o betaverzi, ne vše funguje, jak má – seznam hovorů a MMS se mezi systémy zatím nesynchronizují, avšak na opravě se již pracuje. Instalace je poměrně komplikovaná a její postup včetně souborů ke stažení naleznete zde. Do budoucna jsou také již v systému integrované OTA aktualizace pro jednoduchý přechod na další betaverze MoDaCo.SWITCH.

switchb1-senseabout switchb1-senseswitch switchb1-gpeabout switchb1-gpeswitch

Momentálně také probíhá sbírka na přenesení tohoto projektu i na Samsung Galaxy S4. Tvůrci mají za cíl vybrat 1000 liber (v přepočtu asi 30 000 Kč) a v době psaní článku je vybráno 638 liber. Na projekt můžete přispět i vy přes stránku Indiegogo na této adrese.

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim