reklama

Spekulace

[Spekulace] Nexus 5 bude mít podporu LTE
2013-07-11T10:47:49+01:00
• 11. 7. 2013

Při uvedení Nexusu 4 jsme věděli, že vychází z modelu LG Optimus G, který je vybaven podporou LTE sítí. Ovšem v podání Googlu byla tato funkce omezena, byť se objevily návody na to, jak zprovoznit LTE na Nexusu 4. Bohužel po poslední aktualizaci je již nemožné aktivovat tuto síť. Sami se podívejte na video, v kterém je uveden celý postup. Pozorně se podívejte na ikonu signálu v horní liště. Písmeno H se změní na 4G.

V tuto chvíli se v Googlu zajisté připravuje nový smartphone Nexus a nyní tak trochu si dovolíme tvrdit, že bude disponovat 4G – LTE technologií. Všimli jsme si totiž, že stránka Google Maps na G+ uvedla zprávičku, v které informovala o vrácení funkce stažení map pro offline použití v aplikaci Google Maps. Text je doprovázen obrázkem, kde je zobrazena novinka na Nexusu 4. V tomto případě ale došlo ke změně, jelikož ve stavu signálu se objevil nápis 4G. Většinou ale zde nebývá uvedeno nic.

wallet_button_2 3-whereslatitudeinframemagnified (1)

Běžná podoba prezentace funkce vs. novinka u Google Map

 

 

3-whereslatitudeinframemagnified (1)

Samozřejmě se nejedná o reálnou fotografii. Existují grafické nástroje, které vám umožní vytvořit takový obrázek a stačí vám k tomu jen snímek obrazovky ze zařízení. Takže by to mohlo znamenat, že snímek byl pořízen na smartphonu, který má LTE konektivitu, ale následně byl vpasován na Nexus 4. Možná se jedná jen o náhodu nebo chybu, ale je pravděpodobné, že příští Nexus bude mít podporu LTE.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim